Przejdź do treści

Orange z ofertą „Internet Tu i Tam” w NEONET

NEONET, jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV, AGD i ITwe współpracy z Orange przygotował specjalną ofertę dla Klientów w związku z usługą Neostrada.Wykupując ją w NEONET Klient za symboliczną złotówkę otrzymuje warte łącznie 250 zł Router WIFI oraz pakiet usług konfiguracyjnych, w ramach którego instalator NEONET podłączy i skonfiguruje usługę Internetu stacjonarnego i mobilnego w domu nabywcy.

Szybki domowy Internet Neostrada do 10Mb/s można kupić już za 49,90zł . Decydując się jednak na abonament za 69,90 zł miesięcznie w ramach promocji „Internet Tu i Tam” Klienci otrzymają pakiet, w skład którego wchodzi Neostrada czyli szybki domowy Internet do 10 Mb/s oraz Internet mobilny Orange Free Net z odnawialnym co miesiąc pakietem danych 5 GB, bez opłaty aktywacyjnej. Dodatkowo za dopłatą 10 zł można zwiększyć prędkość do 20 Mb/s. Osoby korzystające z oferty otrzymają router stacjonarny TP-Link TD-W8951ND wraz z konfiguracją Wifi, router mobilny Huawei 5220 oraz tablet FunTab 8”, każdy w cenie 1zł.

Dzięki obecności Orange z usługą Neostrada w sieci NEONET zapewniamy Klientom kompleksowy model usług dodanych. Z promocji można skorzystać bez konieczności składania wizyty w salonie Orange Polska. Wystarczy w najbliższym sklepie stacjonarnym naszej sieci wyrazić chęć podpisania nowej umowy na usługę Neostrada. Klienci zyskują nie tylko ofertę opartą na atrakcyjnych warunkach, ale także pomoc ekspertów NEONET, którzy odpowiednio skonfigurują sprzęt i niezbędne oprogramowanie –mówiJacekNowakowski, Dyrektor ds. Usług Komplementarnych w NEONET.

Wszystkie dostępne usługi głosowe i mobilne Orange pozostają bez zmian.

Promocją objęte są wszystkie sklepy NEONET. Oprócz wyrażenia chęci podpisania nowej umowy na Neostradę nie są wymagane żadnedodatkowe czynności.