Przejdź do treści

Manta partnerem wspierającym „Kina samochodowego pod Narodowym”

Tagi:

Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Ekstraklasy– został partnerem „Kina samochodowego pod Narodowym”.

Od 2. sierpnia do końca września firma Manta S.A. wraz z Organizatorami Studio Warszawskie Warszawskie Studio, serdecznie zaprasza wszystkich zmotoryzowanych i niezmotoryzowanych warszawiaków na bezpłatne projekcje, które będą się odbywały na błoniach Stadionu Narodowego.

Filmy wyświetlane będą na ekranie o wymiarach 10m x 15m, a każdy kierowca będzie mógł odbierać dźwięk za pomocą radia FM w swoim samochodzie. Przewidziana jest również strefa leżakowa dla kinomaniaków niezmotoryzowanych.

Harmonogram Kina samochodowego zamieszczamy poniżej. Dobór repertuaru trafi w ręce uczestników, którzy dzięki dedykowanej aplikacji na Facebooku będą  mogli zdecydować o wyborze filmu (z puli dostępnych).

Filmem otwierającym „Kino samochodowe pod Narodowym” będzie projekcja doskonałej i zarazem poruszającej komedii „Nietykalni” w reżyserii Erica Toledano oraz Oliviera Nakache.

Podczas 8. wieczorów wyświetlonych zostanie kilkanaście znanych i lubianych filmów o łącznej długości kilkudziesięciu godzin. Dla kinomaniaków to doskonała okazja do przeżycia niesamowitych emocji w niezwykły sposób w niezwykłym miejscu!