Przejdź do treści

Wakacyjny summer mobile box

Wspaniały duet w prawdziwie letnim wydaniu dostępny już w redcoon.pl. Wakacyjny zestaw Summer Mobile Box to ciekawa propozycja przygotowana przez firmę Samsung. Oferta spodoba się każdemu, kto nie planuje dużego wydatku a chciałby nabyć tablet Samsung Galaxy Tab 3 T110 Lite oraz smartfon Galaxy Trend Lite. Taki zestaw dostępny jest u nas już za jedyne 599zł.

Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Lite to nie tylko nowoczesny design, ale również szereg przydatnych funkcji. Za komunikację z warstwą sprzętową odpowiada tu system Android 4.2 Jelly Bean. Technologia Bluetooth 4.0 pozwala na bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami elektronicznymi, a WiFi umożliwia użytkownikowi bezprzewodowy dostęp do sieci. Tablet jest przede wszystkim poręczny i lekki. Dzięki temu jest przydatny w podróżach lub wyprawach. Ekran dotykowy TFT o przekątnej 7 cali zapewnia obraz wysokiej jakości. Ułatwia to czytanie książek, oglądanie filmów czy komunikację z bliskimi. Wbudowany w tablet aparat pozwala uchwycić ważne momenty. Tu również mamy szereg ciekawych funkcji do wykorzystania, takich jak: Smile Shot, Panorama Shot, czy Shoot & Share.

samsung-banner-main-775x175

Doskonałym uzupełnieniem zestawu Summer Mobile Box jest smartfon Samsung Galaxy Trend Lite, który podobnie jak tablet gwarantuje komfort użytkowania i zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Czterocalowy ekran dotykowy wspaniale oddaje kolory. Jego dodatkowymi atutami  są  szybki procesor 1 GHz oraz bardzo wydajna bateria. Zachętą dla zainteresowanych może okazać się  również wbudowany system nawigacji satelitarnej GPS, który znakomicie sprawdza się podczas podróży czy wyjazdów. Sprzęt ten posiada również wyjście audio 3,5 mm, czytnik kart microSD oraz port USB 2.0.

Za jedyne 599zł Summer Mobile Box może być Twój. Poznaj ofertę już teraz: