Przejdź do treści

MasterCard po raz trzeci na Przystanku Woodstock

Przystanek Woodstock, wyjątkowy festiwal organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, obchodzi w tym roku swoje 20 urodziny. Tegoroczna edycja rozpocznie się 31 lipca i potrwa do 2 sierpnia. Świetni artyści oraz interesujące spotkania w ramach Akademii Sztuk Przepięknych z pewnością przyciągną tłumy do Kostrzyna nad Odrą. Partnerem wydarzenia po raz trzeci została firma MasterCard.

W trakcie 3-dniowego festiwalu na scenach pojawią się takie gwiazdy jak Acid Drinkers, Coma, Budka Suflera, Lao Che i wiele innych. Tradycyjnie koncertom będą towarzyszyły inspirujące rozmowy z cyklu Akademii Sztuk Przepięknych. W tym roku uczestnicy Przystanku Woodstock będą mogli poznać punkt widzenia wielu ciekawych gości, w tym Magdaleny Środy, Bogusława Lindy, Agnieszki Holland i Marii Czubaszek.

O niezbędną szybkość, bezpieczeństwo i wygodę płatności na festiwalu zadba MasterCard® PayPass™. W porównaniu z ubiegłoroczną edycją Przystanku Woodstock liczba terminali płatniczych zostanie zwiększona. Każdy uczestnik, który nie chce martwić się o gotówkę noszoną w portfelu, ma możliwość zamówienia okolicznościowej karty MasterCard prepaid, wydanej przez Bank Pekao SA.

– Współpraca z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy sprawia nam bardzo dużo satysfakcji. Projekty realizowane przez Fundację, takie jak właśnie Przystanek Woodstock, to dla nas znakomita okazja do zaangażowania się w inspirujące wydarzenia i kontakt ze wspaniałymi ludźmi. Z doświadczenia z różnych festiwali wiemy, że promowanie na nich płatności zbliżeniowych pozytywnie wpływa na szybkość i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji – powiedział Bartosz Ciołkowski, Dyrektor Generalny polskiego oddziału MasterCard Europe.