Przejdź do treści

Samsung GALAXY S5 zawsze na pokładzie

W związku z nowymi przepisami dotyczącymi podróży lotniczych*, które sprawiają, że rola baterii jest dziś większa niż kiedykolwiek, Samsung GALAXY S5 z trybem Ultra Power Saving Mode będzie tego lata doskonałym towarzyszem podróży. Tryb Ultra Power Saving Mode pozwala na zmniejszenie zużycia baterii i wydłużenie jej czasu pracy, zmieniając tryb wyświetlania na czarno-biały i wyłączając zbędne funkcje w celu radykalnego ograniczenia zużycia baterii. 

W trybie Ultra Power Saving Mode czas czuwania przy stanie baterii wynoszącym 10 procent wynosi aż 24 godziny, dzięki czemu nigdy nie stracisz kontaktu ze światem:

https://www.youtube.com/watch?v=99zX8KgkcGE&list=PLrUG7VyDs_IUdYNYWjbH8XEX2cehpvrwq&index=3

Niezależnie od tego, czy podróżujesz w interesach, czy dla przyjemności, Samsung GALAXY S5 jest wyposażony w mnóstwo funkcji, które czynią z niego doskonałe narzędzie dla wszystkich podróżujących:

GALAXY Gifts: możesz maksymalnie wykorzystać czas spędzony w podróży dzięki dostępowi do bezpłatnych, długoterminowych subskrypcji i usług premium, w tym aplikacji biznesowych, takich jak Bitcasa, DropBox i Evernote, a także aplikacji informacyjnych, takich jak Bloomberg Business Week+, The Wall Street Journal oraz The New York Times.

Odporny na piasek i wodę: zarówno amatorzy kąpieli słonecznych na brzegu basenu, jak i urlopowicze nad polskim Bałtykiem docenią fakt, że Samsung GALAXY S5 jest zabezpieczony przed potem, deszczem, płynami, piaskiem i pyłem, dzięki czemu nie grozi mu uszkodzenie.

Deezer Premium+: szukasz przeboju na lato lub po prostu kojącej muzyki, która uprzyjemni Ci długi lot? Nabywcy Samsung GALAXY S5 otrzymują sześciomiesięczny abonament do serwisu Deezer Premium+, oferującego wyższą jakość dźwięku oraz spersonalizowane rekomendacje dotyczące muzyki. Możesz korzystać z niezakłóconego dostępu do muzyki, którą kochasz – bez reklam i limitów.

Download Booster: Musisz pilnie pobrać plik przed wylotem? Technologia Download Booster pozwala jednocześnie korzystać z sieci LTE i Wi-Fi, dzięki czemu prędkość pobierania wynosi około 80-90% sumy prędkości obu sieci.

Więcej informacji o urządzeniu Samsung GALAXY S5 można znaleźć na stronie: http://www.samsung.com/global/microsite/galaxys5/index.html

*Według nowych przepisów ogłoszonych 2 lipca przez Agencję Bezpieczeństwa Transportu (TSA) pasażerowie podróżujący liniami lotniczymi do USA lub Wielkiej Brytanii będą musieli okazać swoje urządzenia elektroniczne na żądanie pracowników ochrony lub kontrolerów. Rozładowane urządzenia, tj. telefony, tablety, laptopy czy aparaty, których nie będzie można włączyć przy obsłudze lotniska i udowodnić, że działają zgodnie ze swoim przeznaczeniem, nie będą mogły zostać wniesione na pokład samolotu. Zakaz ograniczający możliwość przewozu nienaładowanych urządzeń jest jednym ze środków wprowadzonych w ramach zwiększenia kontroli bezpieczeństwa podróżujących. Przepis ma obowiązywać na wybranych lotniskach na Bliskim Wchodzie oraz w Europie.