Przejdź do treści

LG przedstawia pierwszą grę dedykowanę dla obudowy QuickCircle

LG PRZEDSTAWIA PIERWSZĄ GRĘ DEDYKOWANĘ DLA OBUDOWY QUICKCIRCLE

Puppy Pop w sklepie Google Play (play.google.com) i LG SmartWorld (www.lgworld.com) już od dzisiaj.

LG Electronics (LG) udowadnia, że QuickCircleTM to nie tylko funkcjonalność, ale też okazja do zabawy. Firma zaprezentowała właśnie pierwszą na świecie grę mobilną opracowaną specjalnie dla QuickCircle. Teraz oprócz tego, że użytkownik jest w stanie sprawdzić godzinę, historię rozmów i zrobić zdjęcie bez otwierania klapki, może teraz także pograć w Puppy Pop!

Puppy Pop to  gra logiczna stworzona przez LG specjalnie dla LG G3 z QuickCircle, uruchamia się przez widoczne okno w etui. Gracze gromadzą punkty poprzez rysowanie linii przez trzy lub więcej identycznych szczeniaczków, należy połączyć jak najwięcej obiektów na planszy,  zanim skończy się czas. Wyniki mogą być następnie udostępniane w wybranym serwisie społecznościowym gracza.

Możliwości etui QuickCircle to unikalne doświadczenie zabawy i funkcjonalności. Puppy Pop to efekt nieustannych wysiłków firmy LG w celu opracowania treści na telefon komórkowy, zwiększających  funkcjonalność swoich produktów. Puppy Pop jest przykładem wszechstronności i elastyczności zestawu LG QCircle oraz rozwoju oprogramowania (SDK) dostępnego na lge.com dla programistów do tworzenia nowych aplikacji i funkcji dla QuickCircleTM.

Puppy Pop będzie do ściągnięcia za darmo ze sklepu Google Play (play.google.com) i LG SmartWorld (www.lgworld.com) już od 23 lipca.