Cloud Portal Office, usługa chmurowa Sharp, nagrodzona przez Instytut BLI

Buyers Laboratory LLC (BLI), wiodący, niezależny instytut, który ocenia produkty i rozwiązania z dziedziny obrazowania dokumentów, przyznał nagrody Summer 2014 Pick i Outstanding Achievement. Jedną z firm wyróżnionych w letniej edycji rankingu została Sharp i jej usługa w chmurze – Cloud Portal Office.

Usługa Sharp Cloud Portal Office otrzymała nagrodę Outstanding Achievement in Innovation, jako wysoce wyróżniające się na rynku rozwiązanie. Jury doceniło Cloud Portal Office m.in. za intuicyjność obsługi oraz mobilność i swobodę działania, jaką zapewnia korzystającym z niej firmom.

Stworzona z myślą o łatwym udostępnianiu informacji, usługa Cloud Portal Office zapewnia bezpieczny dostęp, ładowanie, pobieranie, zarządzanie i drukowanie plików, tworzenie nowych folderów oraz współpracę i udostępnianie danych z dowolnego komputera, urządzenia przenośnego, urządzenia wielofunkcyjnego lub tablicy interaktywnej BIG PAD firmy Sharp. Ułatwia pracę, umożliwiając wszystkim członkom zespołu bezpieczny dostęp do wszelkich informacji, których potrzebują, natychmiast i niezależnie od miejsca przebywania.

Cloud Portal Office jest niezwykle przydatną usługą wspierającą firmy w ich codziennej pracy i realizacji projektów, zwłaszcza tych, do których angażowani są pracownicy zatrudnieni w różnych działach lub nawet biurach, czy krajach. Usługa oferowana przez Sharp jest niezwykle elastyczna, w sposób łatwy i niezwykle szybki pozwala na konfigurowanie zespołów, poprzez dodawanie dostępów do wspólnej przestrzeni w chmurze.

Więcej informacji o Cloud Portal Office znaleźć można na stronie:

http://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/hs.xsl/-/html/sharp-cloud-portal-office.htm.

Informacje dotyczące systemów biurowych firmy Sharp                                                                           

Firma Sharp oferuje bogate portfolio nagrodzonych rozwiązań zarządzania dokumentami oraz sprzętu, od wielofunkcyjnych drukarek biurowych (urządzenia wielofunkcyjne) do dużych systemów produkcyjnych. Opracowane przez firmę Sharp technologia OSA (Open Systems Architecture) może przekształcić Twoje urządzenie wielofunkcyjne w wydajny portal informacyjny dzięki bezproblemowej integracji z aplikacjami typu „chmura” oraz oprogramowaniem biurowym od niezależnych producentów. Oferujemy również usługę Sharp Optimised Services, która umożliwia kontrolę, zwiększenie efektywności i wydajności Twojej firmy. This is Why – właśnie dlatego urządzenia firmy Sharp stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszelkich potrzeb dotyczących zarządzaniem dokumentów biura. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej sharp.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu