Przejdź do treści

Kup Samsung NX i za darmo naucz się fotografować z National Geographic

Akcja promocyjna zorganizowana przez firmę Samsung Electronics Polska w ramach współpracy z magazynem National Geographic Polska, została przedłużona do końca grudnia 2014 roku. Nabywcy aparatów z serii Samsung NX będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach fotograficznych prowadzonych przez Wojciecha Franusa, dyrektora artystycznego miesięcznika.

W warsztatach fotograficznych National Geographic uczestniczyć może każdy, kto kupi dowolny aparat z serii Samsung NX oraz chce rozwijać swoją pasję fotografowania. Wystarczy wysłać zgłoszenie uczestnictwa wraz ze skanem dowodu zakupu na adres nationalgeographic@guj.pl aby mieć możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu. Warsztaty są niepowtarzalną okazją, aby dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu. Poprowadzi je Wojciech Franus, dyrektor artystyczny miesięcznika National Geographic Polska.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak w pełni wykorzystać możliwości nowe aparatu Samsng i robić idealne zdjęcia, zapraszam na moje zajęcia. Każdy może podszkolić swój warsztat i podpatrzeć kilka zawodowych sztuczek, które stosują profesjonalni fotografowie pracujący dla National Geographic – powiedział Wojciech Franus, dyrektor artystyczny National Geographic Polska.

W tym roku dodatkowo zaproszono do współpracy profesjonalnego fotografa National Geographic Channel – Jeff’a Hutchens’a, który od 31 maja przez następne dwa lata będzie miał możliwość testowania Samsung NX30. Jeff Hutchens jest utytułowanym fotografem, mającym na swoim koncie takie nagrody jak World Press Photo czy Best Of Photojournalism. Ponadto, realizuje swoją pasję oraz talent na sześciu kontynentach w ramach projektu dla National Geographic Channels. Od teraz będziemy mogli przyjrzeć się bliżej możliwościom Samsung NX30 z punktu widzenia profesjonalisty.