Przejdź do treści

Manta i Cinkciarz.pl podejmują współpracę

Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej poinformowała o zawarciu umowy partnerskiej z serwisem Cinkciarz.pl, na mocy której obie firmy podejmą się realizacji wspólnych działań promocyjno-marketingowych.

Już niebawem na wszystkich nowych urządzeniach firmy Manta, takich jak tablety czy smartfony pojawi się preinstalowana aplikacja mobilna serwisu Cinkciarz.pl, a dla klientów, którzy w trakcie współpracy obu firm zakupią sprzęt Manty przygotowano dodatkowy i bardzo atrakcyjny pakiet w postaci kuponów promocyjnych uprawniających do zniżek przy  wymianie walut za pośrednictwem serwisu.

Obie firmy planują także przeprowadzenie m.in. kampanii promocyjnej skierowanej do klientów Cinkciarz.pl oraz osób śledzących profil serwisu na Facebooku.

Urządzania mobilne stały się nieodłączną częścią dokonywanych na co dzień czynności, w tym również wymiany walut. Klient naszego serwisu jest klientem korzystającym z urządzeń mobilnych – partnerstwo serwisu Cinkciarz.pl oraz firmy Manta opiera na się  więc na mocnym fundamencie, którym jest wspólna grupa docelowa– zaznacza Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl

To, co wyróżnia smartfony i tablety Manta spośród innych dostępnych na rynku urządzeń, to właśnie dodatkowe korzyści dla klientów wynikające z zakupu produktów Manta. Niewątpliwie dla większości z nich, uzyskanie konkurencyjnego kursu wymiany walut na wymarzone wakacje lub obniżenie raty kredytu w walucie obcej jest bardzo znaczącym bonusem. –  dodaje Katarzyna Śliwińska, Marketing&PR Manager Manta S.A.