Carrefour Polska podpisał kolejną umowę z firmą Smyk

Carrefour Polska – multiformatowa sieć handlowa, posiadająca w swoim portfelu hipermarkety, supermarkety oraz sieć centrów handlowych, sfinalizowała kolejną umowę najmu z firmą Smyk.

Sklep o powierzchni 500 mkw. zostanie otwarty w Galerii Zdrój, mieszczącej się przy ul. Podhalańskiej 26 w Jastrzębiu Zdrój.

Galeria Zdrój to jedno z centrów handlowych należących i zarządzanych przez Carrefour Polska. Obiekt cieszy się duża popularnością wśród okolicznych mieszkańców, którzy cenią sobie jego ofertę handlową, zwłaszcza hipermarket Carrefour którego asortyment jest bardzo zróżnicowany i dopasowany do lokalnych potrzeb klientów.

Galeria Zdrój to także centrum rodzinne, we którym cyklicznie odbywa się szereg ciekawych i bezpłatnych wydarzeń skierowanych do najmłodszych. Dodatkowo, jako jedyne centrum w mieście posiada interaktywny plac zabaw zrealizowany w ramach ogólnopolskiego projektu Carrefour Kids, którego celem jest promocja edukacji, zabawy i nowych technologii.

Carrefour Polska inwestuje w rozwój posiadanych placówek handlowych poprzez ich modernizację, rozbudowę oraz rekomercjalizację. W obecnej chwili priorytetowymi dla Spółki inwestycjami jest budowa Sonaty Park w Sochaczewie, modernizacja CH Morena w Gdańsku oraz remodeling CH Carrefour w Olsztynie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu