Przejdź do treści

Lipcowy maraton obniżek

Przed nami kolejny tydzień z extra promocjami. W redcoon.pl prawdziwe letnie ceny. Sklep wystartował w lipcowym maratonie obniżek na produkty Samsunga. W ofercie dostępny Samsung GALAXY S5 w zestawie z GearFit w super atrakcyjnej cenie. Nie daj się wyprzedzić i poznaj ofertę już dzisiaj. Promocja trwa od 4 lipca do 15 lipca.

Samsung GALAXY S5 to solidny i funkcjonalny smartfon, który łączy w sobie szereg przydatnych funkcji. Poza świetnym designerskim wyglądem oferuje liczne przydatne rozwiązania technologiczne. Świetnie sprawdzi się nie tylko podczas przeglądania stron internetowych, korzystania z przeróżnych aplikacji i multimediów, lecz również poradzi sobie w każdych warunkach. Nie groźna mu wyprawa górska, jazda na rowerze czy jogging.

samsung-lp-monday

Smartfon posiada potwierdzoną certyfikatem IP67 wodoszczelność i pyłoszczelność. Telefon idealnie nadaje się dla osób ceniących aktywny tryb życia. Dodatkowym bonusem i dodatkiem do smartfona jest innowacyjne urządzenie treningowe GearFit, które pomaga utrzymać dobrą kondycję fizyczną dzięki wbudowanemu menadżerowi fitness z pulsometrem i kontrolą wykonywanych ćwiczeń w czasie rzeczywistym. GearFit łączy się bezprzewodowo ze smartfonem dzięki technologii Bluetooth. Przychodzące rozmowy i smsy są wyświetlane na bieżąco dzięki funkcji natychmiastowych powiadomień. Sprzęt bez problemu łączy się z 20 innymi urządzeniami dzięki oprogramowaniu TIZEN.

Zestaw promocyjny idealnie uzupełnia pakiet aplikacji i usług mobilnych GALAXY Gifts. W skład pakietu wchodzą m.in.: półroczny bezpłatny dostępy do serwisu muzycznego Deezer Premium, prenumerata magazynów Bloomberg i Parkiet online (3 miesiące bezpłatnie + rabat na kolejne 3 miesiące za 19,90 PLN), dostęp do różnorodnych serwisów informacyjnych, aplikacje sportowe typu RunKeeper, Endomondo, Skimble, czy Lark, a także serwisy umożliwiające bezpieczne i wygodne dokonywanie płatności online takie jak PayPal czy SkyCash. GALAXY Gifts umożliwia również dostęp do aplikacji asystenckich takich jak LinkedIn, Blurb, EasilyDo Pro czy Evernote.