Przejdź do treści

UNIQUE ONE pracuje dla TOTALIZATORA SPORTOWEGO

Jest lato, jest LOTERIADA – pod takim hasłem rozpoczęła się 6. edycja zabawy loteryjnej LOTTO Totalizatora Sportowego. Organizację loterii audioteksowej Totalizatora Sportowego sp. z o.o. powierzono agencji UNIQUE ONE.

 

Akcja rozpoczęła się 1 lipca i zakończy się 31 sierpnia. Agencja UNIQUE ONE, działając na zlecenie Totalizatora Sportowego sp. z o.o. odpowiedzialna jest za stronę organizacyjną, obsługę, a także przygotowanie strony www.loteriada.pl, również w wersji mobilnej. 

 

Aby wziąć udział w LOTERIADZIE, należy za minimum 5 złotych kupić dowolny produkt z portfela Totalizatora Sportowego (m.in.  Lotto, także z Lotto Plus, Mini Lotto, Multi Multi, Keno, Kaskada, Zdrapki). Po spełnieniu tego warunku otrzymamy kupon Loteriady z kodem. Kod można zarejestrować na stronie www.loteriada.pl, albo wysyłać go SMS-em pod wskazany na kuponie numer. W akcji można wygrać samochody MINI oraz tablety ASUS Fonepad 7”.

 

Loteria ma charakter ogólnopolski i wspierana jest kampanią reklamową wykorzystującą m.in. spot TV, radio i reklamę zewnętrzną.

 

W wyniku wygranego przetargu w marcu br. agencja UNIQUE ONE podpisała umowę z Totalizatorem Sportowym na dwa lata.