„Super Express” dołącza mapy największych polskich łowisk

„Super Express” przygotował na lipiec specjalną ofertę dla miłośników wędkarstwa – mapy najpopularniejszych polskich łowisk. Pierwszy z dodatków ukaże się wraz z gazetą 2 lipca, kolejne dołączane będą w każdą środę. „Super Express” z dodatkiem kosztuje 2,99 zł.       

W środę 2 lipca do „Super Expressu” dołączona zostanie pierwsza z czterech map prezentujących najatrakcyjniejsze regiony Polski z zaznaczonymi najpopularniejszymi łowiskami oraz praktycznymi informacjami dla wędkarzy, gdzie i jakie ryby można łowić. Na mapach rozrysowana jest również aktualna sieć dróg dojazdowych. Ponadto każdy z dodatków zawiera cenniki kart wędkarskich i połowów Polskiego Związku Wędkarskiego.

Część pierwsza map to Mazury i Pojezierze Ełckie. W następnych tygodniach kupić będzie można mapy Pomorza Wschodniego i Pojezierza Kaszubskiego, Pomorza Zachodniego i Pojezierza Drawskiego oraz Dolnego Śląska i Stawów Milickich.

Dodatek wspierany jest kampanią w telewizji (TVP1, TVP2, Polsat, Puls, Puls 2, Polo TV, Fokus TV) i radiu (PR1, Radio WAWA, Radio Vox FM, Radio Plus). Kampanię promocyjną przygotował Dział Marketingu „Super Expressu”. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu