Przejdź do treści

SodaStream nowym klientem agencji Comfitura

Tagi:

Agencja interaktywna Comfitura (należąca do Focus Media Group) wygrała przetarg firmy Navo Polska Grupa Dystrybucyjna (Navo PGD) na kompleksową obsługę marki SodaStream w zakresie digital i social media. 

SodaStream to marka ekspresów do napojów gazowanych – urządzeń do samodzielnego nasycania wody dwutlenkiem węgla, który ma pozwalać w krótkim czasie przygotować świeżo gazowaną wodę lub napój smakowy (po dodaniu syropu). Navo PGD jest wyłącznym dystrybutorem ekspresów SodaStream w Polsce.

Comfitura w ramach współpracy będzie odpowiedzialna całościowo za działania digitalowe SodaStream, również za przygotowanie oraz realizację działań komunikacyjnych i reklamowych w internecie, a także za obecność produktów marki SodaStream w mediach społecznościowych (które obejmują m.in. prowadzenie polskiego profilu SodaStream na Facebooku).

– Dystrybutor ekspresów SodaStream powierzył nam realizację działań interaktywnych w obszarze promocji i komunikacji marki, jednak to nie wszystko. Aktualnie bardzo intensywnie pracujemy nad projektami, które zapewnią dostępność produktów i akcesoriów SodaStream w nowoczesnych kanałach sprzedaży, m.in. w największych sklepach internetowych  – mówi Paweł Świerszcz, dyrektor zarządzający w agencji Comfitura.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony.