Przejdź do treści

Komunikacja i wsparcie sprzedaży – Sfera Group dla marki Haft

Agencja Sfera Group rozpoczęła współpracę z Fabryką Firanek i Koronek HAFT S.A. z Kalisza – liderem na rynku firanek oraz jedynym na skalę przemysłową producentem wyrobów haftowanych w Polsce.

Sfera Group odpowiada za zaprojektowanie i realizację strategii komunikacji marki Haft, zarówno pod kątem produktowym, jak i korporacyjnym. Wśród zadań Agencji znajduje się budowanie wizerunku marki w Internecie i mediach tradycyjnych, komunikacja w mediach społecznościowych, realizacja sesji fotograficznej produktów i osób kluczowych oraz działania z zakresu wsparcia sprzedaży – audyty i szkolenia sprzedażowe.

Wybraliśmy agencję Sfera Group w trakcie długiego procesu negocjacji z wieloma firmami
z branży PRowej
– mówi Dagmara Pietraszek, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Haft S.A. – Jesteśmy przekonani, że holistyczne, partnerskie i profesjonalne podejście zespołu Sfera Group do podmiotu o naszej specyfice zaowocuje wzmocnieniem naszej marki
i wprowadzeniem na rynek nowych, unikalnych produktów dekoracyjnych, które będą wybierane przez klientów świadomie, z myślą o korzyściach wynikających z zakupu wyrobów marki Haft.
Dostrzegam w firmie Sfera Group partnera, który całościowo i profesjonalnie poprowadzi wraz z nami proces zmiany i wzmocnienia wizerunku marki Haft. Chcemy wspólnie wykreować nowe wartości dla naszych klientów – wartości mocno związane
z unikalnością oferty Haft.

Andrzej Czech, Dyrektor Zarządzający Sfera Group:Klienci oczekują od firm doradczych nie tylko konsultingu w obszarze komunikacji z otoczeniem, ale stałego wsparcia w innych procesach biznesowych, tj. w sprzedaży czy marketingu. Jesteśmy dumni, że marka kontynuująca ponad 130-letnią tradycję produkcji wybrała nas jako doradcę.