Przejdź do treści

Świat to za mało – wakacje z NavRoad DRIVE

Z okazji rozpoczynających się wakacji do nawigacji NavRoad DRIVE dodawana jest 8 GB karta microSDHC z mapami całego świata. Zarówno karta (objęta wieczystą gwarancją), jak i mapy świata (z wieczystą aktualizacją) dodawane są przez katowicką firmę gratis.  Całość wyceniono na 249 zł.

Katowice, 30 czerwca 2014. NavRoad DRIVE to funkcjonalna nawigacja z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows 6.0 CE. Urządzenie posiada otwarty system, dzięki czemu użytkownik może wgrać ulubiony program do nawigacji. Niemniej jednak, dzięki współpracy NavRoad oraz mapFactor, NavRoad DRIVE posiada preinstalowane mapy całego świata, z dostępem do bezpłatnej, dożywotniej aktualizacji. – Do urządzenia dołączamy gratis 8GB kartę microSDHC z mapami całego świata – wyjaśnia Łukasz Gruszka, dyrektor zarządzający NavRoad – gwoli ścisłości, prawie całego świata… bowiem na ze względu na ogrom danych kartograficznych, na karcie nie zmieściła się Australia i część Afryki. Niemniej jednak, każdy posiadacz NavRoad DRIVE, który planuje wyjazd na Antypody lub do Afryki, może bezpłatnie pobrać mapy tych kontynentów ze strony producenta mapFactor.

Elegancka obudowa, której  front został wykonany z materiału o fakturze szczotkowanego aluminium, skrywa 5-calowy ekran o rozdzielczości 480×272. Szybką i niezawodną pracę gwarantuje wydajny procesor Mstar 2531, taktowany zegarem aż 800MHz. Współpracuje on z wbudowanym 66-kanałowym modułem GPS (MSR 2112), który to zapewnia szybką łączność z satelitami oraz najwyższą jakość sygnału na całej długości wyznaczonej trasy

NavRoad DRIVE nie tylko szybko prowadzi do celu, ale też uprzyjemnia czas podróży, dzięki m.in. wbudowanemu odtwarzaczowi filmów, muzyki, grze oraz czytnikowi ebooków. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 249 zł brutto.

Więcej informacji: www.navroad.com