GreyTree uruchomiła nową wersję leczsiezdrowo.pl

W marcu 2014 roku agencja GreyTree w wyniku współpracy z  firmą Heel, zaprojektowała i uruchomiła odświeżony layout portalu www.leczsiezdrowo.pl.

Zmiany przeszedł cały serwis, zarówno układ graficzny został zmodyfikowany i unowocześniony, jak i pojawiły się nowe działy oraz funkcjonalności. Kolorystyka działów została dopasowana do poszczególnych obszarów zdrowotnych związanych z preparatami oferowanymi przez Heel. Dołożono także nowe treści, uzupełniono artykuły, uaktualniono informacje o produktach. Portal jest responsywny, nowoczesny, przejrzysty.

Odbiorcami są wszystkie osoby zainteresowane tematyką zdrowotną. Kontent zawiera informacje dotyczące chorób, sposobów ich leczenia, a także zapobiegania, przy czym te ostatnie opierają się na leczeniu poprzez naturalne terapie. Cyklicznie będą pojawiały się nowe artykuły oraz aktualności w Bazie wiedzy oraz Poradnikach. Do serwisu zaimplementowano też grę na spostrzegawczość Memory Heel.

Portal powiązany jest z istniejącym profilem społecznościowym na facebook’u www.facebook.com/leczsiezdrowopl.

Nowy projekt strony ma przybliżyć odbiorcom sposoby naturalnego leczenia chorób i schorzeń oraz uzupełnić wiedzę dotyczącą profilaktyki. Agencja GreyTree wprowadzając zmiany miała na celu głównie nowoczesny wygląd oraz kompleksową informację o zdrowiu.

Firma Heel powstała w 1999 roku, jej preparaty dostępne są w Polsce od 1990 roku. Jest producentem leku Engystol na wzmocnienie układu odpornościowego, aerozolu Euphorbium S na katar czy leku Viburcol stosowanego na stany niepokoju u niemowląt.

GreyTree działa na rynku od 2007 roku w obszarach marketingu ograniczonego prawem, specjalizując się głównie w projektowaniu kampanii reklamowych dla klientów z branży farmaceutycznej. Kampanie kierowane są zarówno do pacjentów jak i do lekarzy oraz farmaceutów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu