AviaAM Leasing dostarczyła kolejnego Boeinga 737 liniom Aurora

AviaAM Leasing, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie globalny holding zajmujący się pozyskiwanie, leasingiem i sprzedażą samolotów, rozwija współpracę z przewoźnikami z krajów Wspólnoty Niepodległych Państw i sfinalizował dostarczenie drugiego Boeinga 737-500 rosyjskim liniom Aurora.

 

Oprócz dostarczenia maszyny, AviaAM Leasing wykonała też prace serwisowe, włączając w to przegląd C-Check, odnowienie kabiny i zmianę malowania. Boeing 737-500 – w pełni dostosowany do wymogów przewoźnika – został dostarczony do bazy linii Aurora w Jużnosachalińsku w Rosji.

 

AviaAM Leasing z dużą przyjemnością rozwija współpracę z podmiotami z rynku Wspólnoty Niepodległych Państw i wspiera rozwój obiecującego regionalnego przewoźnika, jakim są linie Aurora.

 

Aurora to niedawno utworzona marka regionalnego przewoźnika, należąca do rosyjskich linii Aeroflot i powstała poprzez połączenie SAT Airlines i Vladivostok Avia. Obecnie flota Aurory skłąda się z 14 maszyn, w tym Airbusów 319 i Boeingów 737, a także regionalnych Bombardierów Q200/Q300. W ciągu najbliższych pięciu lat przewoźnik planuje powiększyć flotę do 40 maszyn.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu