Przejdź do treści

Poradnikzdrowie.pl uruchomił nową podstronę Wformie24.pl

Poradnikzdrowie.pl został rozbudowany o serwis tematyczny poświęcony fitnesowi Wformie24.pl. Nowa podstrona uruchomiona została w pierwszych dniach czerwca. Zawiera kompendium wiedzy na temat zdrowego trybu życia – od ćwiczeń pozwalających wypracować szczupłą sylwetkę po porady dietetyków.  Serwis dostępny jest pod adresem http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/

Poradnikzdrowie.pl jest jednym z najdłużej funkcjonujących i chętnie odwiedzanych polskich serwisów internetowych o tematyce zdrowotnej (2 980 986 uu/maj 2014, Gemius Traffic). W czerwcu redakcja uruchomiła nowy dział poświęcony fitnesowi „Wformie24”, który promuje zdrowy styl życia. 

Zamierzamy zbudować społeczność wokół tematyki fitness, zapraszając do współpracy ekspertów i specjalistów z dziedzin związanych ze zdrowym stylem życia. Jednym z pierwszych jest znana instruktorka Ola Żelazo, która ma w naszym nowym serwisie swoją sekcję z prezentacjami treningów i zajęć instruktażowych z ćwiczeniami – mówi Marcin Książkowski, redaktor prowadzący Poradnikzdrowie.pl.  

Poradnikzdrowi.pl poświęcony jest szeroko rozumianej tematyce zdrowia, zdrowego stylu życia, urody oraz właściwego sposobu odżywiania się. Posiada także jedną z największych baz informacji o chorobach wraz z komentarzami lekarzy specjalistów, opisuje badania profilaktyczne, pomaga znaleźć właściwy szpital oraz poznać opinie o lekarzach.