Przejdź do treści

Agencja El Padre wzmacnia struktury

Po pozytywnym przejściu okresu próbnego do agencji El Padre dołączyła Anna Grabarek obejmując stanowisko Event Managera.

 

Ania jest odpowiedzialna za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych i BTL oraz za obsługę klientów agencji.

 

Ania posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji przedsięwzięć eventowych i promocyjnych, które zdobywała pracując w Polsce i zagranicą. W latach 2013 – 2014 pracowała jako Sales Representative GrandHotel Tiffi 5* Iława, w latach 2012 – 2013 w Andel’s Łódź 4* delux design hotel jako Sales Specialist gdzie była odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów korporacyjnych oraz opiekę nad kluczowymi klientami, przygotowywanie umów korporacyjnych, spotkania sprzedażowe i negocjacje z klientami oraz realizacje eventów promocyjnych.

 

W latach 2011 – 2012 była specjalistą ds. sprzedaży i marketingu w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za sprzedaż powierzchni targowej i konferencyjnej, organizację kongresów i konferencji oraz pozyskiwanie i obsługę klientów.

 

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu (magister na kierunku zarządzanie i marketing w turystyce) oraz posiada licencjat Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Łodzi.

Pasją Ani są podróże, gotowanie, poznawanie innych kultur oraz sztuka współczesna.