Akademia Menedżerów Muzycznych rozpoczyna rekrutację do piątej edycji szkoły

W pierwszy weekend października rozpoczną się zajęcia kolejnej edycji Akademii Menedżerów Muzycznych – właśnie rusza nabór do kolejnej odsłony AMM.

Rewolucji w zajęciach nie będzie, zwiększa się za to jakość – mówi Przemek Kubajewski, Project Manager AMM. Wykładowcy są praktycznie Ci sami (informacje o wszystkich są dostępne na stronie internetowej szkoły), jedynym nowym nabytkiem jest Łukasz Napora, rzecznik prasowy festiwalu Audioriver, który już w poprzedniej edycji poprowadził swoje zajęcia. Studenci byli zachwyceni, także dziwne byłoby, gdyby nie było Łukasza na jesień – tłumaczy Kubajewski.

Akademia stawia cały czas na bardzo rozległą wiedzę z zakresu praktycznego, stąd wykłady z cyfryzacji muzyki, PR-u w praktyce, promocji muzycznej, współpracy ze studiem nagraniowym (zajęcia prowadzi Leszek Biolik – legendarny basista Republiki) a także z produkcji i organizacji tras koncertów. Mamy świadomość, że początkujący artysta żyje przede wszystkim z koncertów, dlatego dwukrotnie zwiększamy liczbę godzin tego zagadnienia. Chcemy, by nasi adepci mieli umiejętności pozwalające na skuteczny booking, który przyniesie profity finansowe – wyjaśnia Przemek Kubajewski.

Zajęcia Akademii rozpoczną się na początku października, tradycyjnie będzie to 10 dwudniowych zjazdów, podczas których wykładowcy zrealizują szczegółowy program zajęć.

Zapisywać się do AMM można już od teraz dzwoniąc do Przemka Kubajewskiego (tel. 536 026 266) lub pisząc na info@akademiamm.pl. Warto zapisać się teraz bo organizatorzy przygotowali specjalną promocję – każdy, kto zapiszę się do końca czerwca otrzyma specjalną zniżkę cenową – aż -10%. Więcej informacji na stronie internetowej szkoły – www.akademiamm.pl, która niedługo wystartuje w nowej odsłonie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu