Nowy odcinek „Bez retuszu” już w niedzielę 1 czerwca o 20.40.

18 maja na antenie TVP Info rozpoczęto nadawanie nowego programu publicystycznego „Bez Retuszu”. Co niedzielę prowadzący Marek Czyż będzie na żywo omawiał aktualne wydarzenia budzące społeczne emocje oraz dzielące polityków i ekspertów. Odda też głos widzom w studiu i przed telewizorami.

Zaproszeni do programu bohaterowie wydarzeń minionego tygodnia oraz publiczność zgromadzona w studiu i na portalach społecznościowych stanowią esencję formatu programu Marka Czyża. Formuła talkshow pozwala na otwartą, szczerą i żywą dyskusję z zaproszonymi gośćmi, w której pytania zadaje nie tylko prowadzący. Teraz każdy może zabrać głos w najbardziej kluczowych sprawach dla Polski, Europy i Świata.

Drugi odcinek będzie poświęcony wolnej Polsce.
4 czerwca mija bowiem 25 lat od czasu pierwszych, częściowo wolnych wyborów parlamentarnych w naszym kraju.
W najbliższą niedzielę Marek Czyż wraz ze swoją publicznością porozmawiają ze świadkami tamtych wydarzeń. Celem odcinka będzie podsumowanie ostatnich 25 lat w kontekście tego, co można było zrobić inaczej, co jest naszą porażką, a z jakich wydarzeń i osiągnięć możemy być dumni. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi postarają się przewidzieć co nas czeka w najbliższej przyszłości.

Po ogromnym sukcesie premierowego odcinka prowadzący podkreśla, że „Szczególną cechą „Bez retuszu” jest aktywny udział publiczności w dyskusji z zaproszonymi gośćmi. Taki format mocno podnosi temperaturę w studiu. Pytania wypływające od widzów są bezkompromisowe i w wielu przypadkach niesamowicie trafione, ponieważ pochodzą od osoby, której na co dzień dotyczą sprawy poruszane w programie. Dlatego zachęcam wszystkich do udziału w rozmowie”.

Marek Czyż obecnie w TVP Info prowadzi poranne pasmo i magazyn „Forum”. W Telewizji Polskiej rozpoczął pracę 18. lat temu, w przeszłości był gospodarzem programów publicystycznych „Gość Jedynki” i „Monitor Wiadomości” w TVP 1, a także programów „Trzeci Wymiar” i „Rozmowa dnia” w TVP3. W latach 2008-2011 pracował w śląskiej stacji TVS. W ogólnopolskiej telewizji debiutował wspólnie z Kamilem Durczokiem prowadził cotygodniowe „Studio parlamentarne”.
Magazyn „Czyż. Bez retuszu” widzowie TVP Info mogą obejrzeć w każdą niedzielę o godz. 20.40. Wszystkie odcinki dostępne są za darmo w serwisie vod.tvp.pl.

Wszystkich, którzy chcieliby znaleźć się w studiu podczas jednego z programów zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem Facebooka lub na adres e-mail kontakt@bezretuszu.pl. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie i odesłanie formularza, który otrzymuje się po kontakcie z organizatorem. Liczba miejsc na widowni jest ograniczona. W przypadku przekroczenia limitu na dany odcinek zgłoszenia przechodzą do kolejnego nagrania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu