GALA KIDS już w sprzedaży

Tagi:

Tegoroczne wydanie specjalne magazynu „Gala” – „Gala KIDS” ukazało się 22 maja w cenie 6,99 zł i pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące do 21 lipca. Wydanie jest klejone, ma objętość 108 stron i lakierowaną okładkę.

Na okładce magazynu wystąpiła OMENAA MENSAH z córką VANESSĄ. W wywiadzie ilustrowanym pięknymi zdjęciami z Kenii opowiada o swojej pierwszej afrykańskiej podróży. Długo odkładana podróż do Afryki okazała się przełomowym punktem w relacjach z córką – podczas niej odkryły siebie na nowo.

„Gala” pisze wszystko o dzieciach słynnych rodziców. Kompozytor PIOTR RUBIK występuje w sesji z córkami i mówi, że „tworzy z miłości do nich”. Dziennikarka BEATA SADOWSKA opowiada o nowoczesnym wychowaniu swojego syna. Polskie gwiazdy- m.in. STENKA, DODA, LEWANDOWSKI – zwierzają się za co najbardziej kochają swoje mamy. DAVID BECKHAM jest wzorem troskliwego ojca, a królewski potomek KSIĄŻĘ GEORGE podbija serca tłumów na całym świecie.

Redakcja przedstawia także propozycje modowe dla najmłodszych oraz w dziale urody skuteczne sposoby na bezpieczne opalanie latem. Zbliżają się wakacje, poznajemy więc baśniowe zakątki Polski warte odwiedzenia z najmłodszymi.

Wydanie będzie promowane w prasie oraz w internecie (kobieta.pl, gala.pl, glamour.pl, stylio.pl, focus.pl, rodzice.pl).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu