Przejdź do treści

Trzeci budynek na Słonecznym Osiedlu oddany do użytkowania

Firma FB Antczak zakończyła realizację pierwszego budynku w ramach drugiego etapu inwestycji Słoneczne Osiedle w Ostrowie Wielkopolskim. Nowy obiekt przy ulicy Zębcowskiej oferuje 32 mieszkania. Blisko 2/3 z nich zostało wykupione jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Już na początku III kwartału 2014 roku rozpocznie się realizacja kolejnego bloku, który zostanie oddany do użytku pod koniec grudnia 2015 roku.

 

Aktualnie ukończony obiekt to już trzeci budynek Słonecznego Osiedla. W ramach całego projektu powstały dotychczas łącznie 92 lokale. Oddany właśnie do użytku budynek spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem nabywców. Ponad 70% mieszkań zostało sprzedanych jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Dla Klientów Słonecznego Osiedla, na czas realizacji tego bloku, przygotowano specjalną ofertę promocyjną, obejmującą trzy programy (Diamentowy, Szafirowy oraz Rubinowy), w których różne grupy Klientów miały możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza dodatkowych korzyści. Nabywcy, którzy podjęli decyzję o zakupie na tak wczesnym etapie realizacji mogli skorzystać ze specjalnej oferty cenowej i kupić lokal na bardzo preferencyjnych warunkach. Obecnie firma szykuje podobną ofertę dla kolejnego bloku.

 

Już na początku III-go kwartału 2014 rozpocznie się budowa kolejnego budynku, który będzie oferował 32 lokale mieszkalne o metrażach od 45 do 63 mkw. Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów, przygotowano także ofertę zakładającą możliwość modyfikacji projektu podczas budowy i stworzenia mieszkań o powierzchni około 100-110 mkw. Planowany termin zakończenia inwestycji to koniec grudnia 2015 roku.

 

Dobre wyniki sprzedaży budynków zrealizowanych w ramach drugiego etapu Słonecznego Osiedla to dla nas potwierdzenie, że na rynku wciąż istnieje zapotrzebowanie na małe i średnie lokale. W sukurs temu przychodzi rosnąca popularność mieszkań, których powierzchnia oscyluje w okolicy 100 mkw. Coraz częściej trafiają do nas zapytania o tego typu lokale, dlatego przy okazji realizacji kolejnego budynku postanowiliśmy udostępnić taką możliwość naszym potencjalnym Klientom – mówi Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

 

Nieruchomość jest położona w kameralnej dzielnicy Zębców, którą charakteryzuje niska zabudowa oraz dogodna komunikacja z centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się punkty handlowe i usługowe, nowe przedszkole oraz szkoła podstawowa, która wraz z boiskiem Orlik sprawia, że inwestycja jest doskonałym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.

 

Warto pamiętać, że o decyzji kupującego często przesądzają funkcjonalne udogodnienia, dlatego też wraz z nowym budynkiem na Słonecznym Osiedlu powstaną dodatkowe garaże oraz plac zabaw zlokalizowany w bezpiecznej przestrzeni na tyłach osiedla – dodaje Marcin Antczak.