Superpolisa.pl w Programie Paszport Korzyści

Platforma ubezpieczeniowa Superpolisa.pl jako jedyna w swojej kategorii multiagencji ubezpieczeniowych jest Partnerem nowego programu lojalnościowego Paszport Korzyści dostępnego dla Klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu i Plus Banku oraz ich bliskich.        

Posiadacze Karty Korzyści mają dostęp do wielu unikalnych ofert, zniżek, a także mogą brać udział w licznych koncertach, wydarzeniach i konkursach. Jedna ze specjalnych ofert została przygotowana na platformie ubezpieczeniowej Superpolisa.pl, w ramach której uczestnicy Programu mogą uzyskać dodatkowe, atrakcyjne Korzyści.

Użytkownicy Kart Korzyści uzyskują dostęp do samoobsługowej platformy ubezpieczeniowej Superpolisa.pl. Wyszukają na niej dopasowane do swoich potrzeb oferty, które są prezentowane w sposób przejrzysty, a sama transakcja zajmuje bardzo mało czasu – nawet 6 minut. Obecnie do dyspozycji uczestników Programu są ubezpieczenia komunikacyjne (OC/AC) i mienia (dom/mieszkanie) w 8 Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Ponadto kupując wybrane ubezpieczenie ze swoimi zniżkami, uczestnik Programu korzystający z Karty Korzyści może zyskać dodatkowe Korzyści w wysokości do 8% wartości wydanej kwoty, które już od końca września będą dawały możliwość obniżenia rachunków za usługi Plusa, opłat w Cyfrowym Polsacie oraz Plus Banku.

Cieszymy się, że nasze innowacyjne rozwiązanie Superpolisa.pl znalazło swoje miejsce w takim programie jak Paszport Korzyści. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu Grupy MAK w strukturach, której działa Superpolisa jesteśmy w stanie dostarczyć uczestnikom programu szeroką i atrakcyjną ofertę. To dla nas olbrzymia satysfakcja.” – powiedział Andrzej Wasilewski z Superpolisa.pl.

Tym co wyróżnia internetowy kanał Superpolisa.pl to dwustopniowy, w pełni online, proces zakupu. Pierwszym krokiem jest wprowadzenie swoich danych do formularza po czym system generuje na tej podstawie możliwe oferty. Klient sam dokonuje wyboru najciekawszego dla siebie produktu w najkorzystniejszej cenie. Następnie klient finalizuje zakup ubezpieczenia lub zapisuje ofertę w systemie i może wrócić do niej
w dowolnym momencie.

Identyfikacja uczestnika Programu Paszport Korzyści odbywa się poprzez autoryzację numeru Karty Korzyści na stronie www.superpolisa.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu