Przejdź do treści

Nowość – oryginalna włoska Glassa Sojowa PONTI

Tagi:

Włoska marka Ponti rozpoznawalna w wielu krajach dzięki najwyższej jakości produktom kuchni śródziemnomorskiej, wprowadziła na polski rynek bardzo ciekawą nowość – Glassę Sojową.  Nowy produkt włoskiej marki jest wyważonym i bardzo udanym połączeniem sosu sojowego z kremem na bazie oryginalnego octu balsamicznego Ponti, pochodzącym wprost z Modeny. Glassa nie zawiera żadnych sztucznych składników, wypełniaczy ani dodatku cukru. Jej doskonały, unikatowy smak wynika z przemyślanego połączenia azjatyckiego aromatu ze słodko-kwaskową nutą balsamico. Konsystencja Glassy Sojowej Ponti jest idealnie gładka i aksamitna, co sprawia, że poza wzbogacaniem smaku potrawy, zyskuje ona także na swoim wyglądzie.

                Glassa Sojowa Ponti ma mnóstwo zastosowań i z pewnością jest bardzo przydatnym dodatkiem w każdej kuchni. Może być używana zarówno do dekoracji porcji sushi lub sałatek z surowych warzyw, jak i do przygotowania marynat. Mięsa lub ryby pozostawione na kilka godzin w Glassie staną się niezwykle aromatyczne, kruche i wyjątkowo smaczne. Produkt posłużyć może też jako dodatek do serów lub tatara. Za każdym razem wzbogaci potrawę o nowy wymiar smaku. To idealne połączenie tradycyjnego balsamico z egzotycznym sosem sojowym – dlatego nadawać się będzie zarówno do klasycznych potraw, jak i wyszukanych, wschodnich dań.

                Glassa Sojowa Ponti dostępna jest w wygodnej, 240 – ml buteleczce z praktycznym, ułatwiającym dozowanie zamknięciem, które pozwala na dłużej zachować świeżość produktu.