Przejdź do treści

Sixt znów na szczycie

Stadion Narodowy w Warszawie już niedługo zamieni się w wielkie centrum konferencyjne. To wszystko za sprawą trzydniowego Szczytu Ekonomicznego Europejskiego Banku Odbudowy
i Rozwoju, który rozpocznie się 14 maja. Na ten czas do stolicy przybędą ministrowie i premierzy
z wielu krajów. O komfort ich podróży po Polsce zadba Sixt Rent a Car Polska.

 

Międzynarodowa Konferencja Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) co roku odbywa się w innym kraju. Tym razem oczy Europy skierują się na Polskę. Podczas spotkania Rady Gubernatorów EBOiR zostaną omówione projekty realizowane w ostatnim roku, a przedstawiciele poszczególnych krajów będą namawiali do inwestowania na terenach ich ziem. Na wydarzenie przybędą premierzy i ministrowie wielu europejskich państw, dyrektorzy największych banków oraz przedstawiciele międzynarodowych firm, takich jak KPMG czy Allianz Global Investors. Oprócz trzech dni Konferencji, szczyt to również idealna okazja do spotkań kuluarowych i możliwość nawiązania nowych kontraktów, dlatego pobyt poszczególnych delegacji może trwać nawet do dwóch tygodni.

W tym czasie o komfort podróży przedstawicieli zadba Sixt Rent a Car Polska, wiodąca na polskim rynku firma specjalizująca się w wynajmie samochodów, która została partnerem transportowym wydarzenia. Zapewni ona samochody klasy premium, takie jak: Mercedes Klasy S czy BMW serii 7. Każda delegacja obsługiwana będzie przez dedykowanego, odpowiednio wyszkolonego wcześniej kierowcę, który będzie do dyspozycji gości przez całą dobę.

Sixt po raz kolejny odpowiedzialny jest za obsługę tak wielkiego wydarzenia. Doświadczenie wypracowane podczas współpracy przy Euro 2012 pomogło nam w sprostaniu wielu wymogom postawionym przez organizatorów tegorocznego szczytu” – powiedział Paweł Reczyński, Prezes Zarządu Sixt Rent a Car Polska.