Przejdź do treści

LG rusza z wyjątkową promocją „Telewizor z widokiem na stadion”

Tagi:

Piłkarskie święto w Brazylii zbliża się wielkimi krokami, a tuż przed nim LG szykuje atrakcyjną ofertę dla tych, którzy planują wyposażyć swoje domowe centrum rozgrywek w nowoczesny telewizor. Wszyscy Klienci wybranych modeli telewizorów LG 4K ULTRA HD, OLED i modeli 55” Full HD mają szansę wygrać tygodniowy pobyt w luksusowym apartamencie w stolicy Brazylii dla siebie i trzech osób towarzyszących.
Co więcej, wszyscy kupujący mogą wybierać spośród cennych nagród gwarantowanych, wśród których znajdują się topowe smartfony LG, konsole X-BOX360 oraz panele dźwiękowe LG.

 

Piłkarskie wydarzenia w Brazylii przyniosą wiele emocji. Prawdziwi fani stoją przed wyborem, czy wybrać do Rio de Janeiro, by doświadczyć ich osobiście, czy postawić na kibicowanie w domu w gronie przyjaciół. LG przygotowało rozwiązanie dla zwolenników obu tych opcji.

 

Kampania promocyjna LG rusza już 9 maja br. i potrwa do 23 czerwca. Wszyscy Klienci, którzy zdecydują się na zakup wybranego telewizora LG Smart TV – z linii 4K ULTRA HD, OLED oraz 55” modeli Full HD serii LB870, LB730, LB731, LB670 i LB671 – mają szansę na nagrodę główną – tygodniowy pobyt dla 4 osób w Rio de Janeiro podczas finałów
od 11 do18 lipca. Dodatkową atrakcją będzie wycieczka z przewodnikiem po Rio de Janeiro.

 

Zasady konkursu „Telewizor z widokiem na stadion” są proste. Wystarczy kupić telewizor LG biorący udział w promocji, wejść na stronę www.widoknastadion.pl oraz zarejestrować produkt. Rejestracja w konkursie daje możliwość wygrania nagrody głównej – wyjazdu do Rio – oraz gwarantuje nagrodę specjalną od LG, którą można wybrać według własnych preferencji.

 

Możliwe opcje to przełomowy smartfon LG G Flex, LG G2, konsola X-BOX360 oraz panele dźwiękowe pod telewizor LG – modele NB3540 i NB2530. Szczegóły dotyczące oferty oraz pełen regulamin znajdują się na stronie www.widoknastadion.pl.

 

LG 4K ULTRA HD: Żaden gol i faul nie umknie

 

LG od samego początku jest zdecydowanym liderem innowacyjności wśród producentów telewizorów. Bogata oferta telewizorów OLED i 4K ULTRA HD podnosi standardy jakości obrazu oraz obsługi, natomiast nowy system operacyjny webOS pozwala użytkownikom na pełne wykorzystanie możliwości zapewnianych przez nowatorską technologię.

 

Telewizory LG 4K Ultra HD to przede wszystkim doskonała jakość szczegółu. Ze względu na czterokrotnie większą liczbę pikseli niż przy rozdzielczości FULL HD, modele LG 4K ULTRA HD zapewniają doskonały obraz, który przekłada się na komfort widzów oraz imponujące wrażenia wzrokowe – by nie umknął żaden gol i emocje stadionu przeniosły się do domowego zacisza. Łatwy w obsłudze i intuicyjny system webOS sprawia, że wyszukiwanie oraz wyświetlanie treści, podłączanie do innych urządzeń, a nawet pierwsze konfigurowanie telewizora w trakcie domowych przygotowań do futbolowej gorączki przebiegną całkowicie bezproblemowo.

 

LG OLED TV: Murawa jeszcze nigdy nie była tak zielona

 

LG jest producentem, który wprowadził na rynek pierwszy na świecie telewizor OLED z zakrzywionym ekranem. We wszystkich modelach LG zastosowało technologię WRGB, dzięki której widz będzie uczestniczył w widowiskowej grze kolorów, barw i kontrastów. Natomiast unikalny zakrzywiony kształt TV OLEDA sprawi, iż widz poczuje się niemalże w centrum akcji.

 

Telewizor z widokiem na stadion – zawalcz o nagrody już dziś!

 

Akcja promocyjna rozpoczyna się 9 maja i potrwa do 23 czerwca. Kampania będzie miała miejsce w mediach digitalowych oraz w wybranych stacjach radiowych.

Szczegółowy promocji na stronie: www.widoknastadion.pl