Przejdź do treści

ZTE Open C, pierwszy smartfon z najnowszym systemem operacyjnym Firefox na platformie handlowej eBay

Tagi:

8 maja br. ZTE, jeden z pięciu największych producentów smartfonów na świecie, wprowadza do sprzedaży detalicznej pierwszy smartfon z najnowszym systemem operacyjnym Firefox. ZTE Open C będzie dostępny na platformie handlowej eBay.

 

Smartfon ZTE Open C będzie dostępny od dzisiaj na platformie handlowej eBay w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i na stronach Global Buying Hub internetowego serwisu zakupowego. Jest to jeden z pierwszych smartfonów wyposażonych w najnowszy system operacyjny Firefox. Smatfon wyróżnia się adaptacyjnym interfejsem i większą wydajnością gwarantującą doskonałe wrażenia z użytkowania.

ZTE Open C posiada 4-calowy ekran i dwurdzeniowy procesor Qualcomm™ o taktowaniu 1.2GHz na rdzeń, dzięki czemu można było zwiększyć jego wydajność i wzbogacić go o nowe funkcjonalności m.in.: o usługę rozszerzonych wiadomości tekstowych, nowe narzędzia multimedialne i nowy system sterowania gestami. ZTE Open C będzie dostępny
za 99,99 dolarów, dzięki czemu jest jednym z najlepszych smartfonów z zoptymalizowanym stosunkiem ceny do jakości sprzedawanym na portalu eBay w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosjii w ponad 20 europejskich krajów*.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczętej w ubiegłym roku współpracy z Mozillą i platformą eBay i dlatego po raz kolejny oferujemy użytkownikom telefonów na całym świecie nowy ZTE Open C.” – mówi Adam Zeng, CEO ZTE Mobile Devices. “ZTE będzie nadal rozwijać swoją szeroką gamę innowacyjnych urządzeń zgodnie z potrzebami użytkowników, którzy oczekują coraz wydajniejszych modeli w różnych przedziałach cenowych.

We wrześniu 2013, firma ZTE wraz z platformą eBay udostępniła klientom na całym świecie ZTE Open, jeden z pierwszych smartfonów z systemem Firefox. Pierwsza partia ZTE Open została wyprzedana w ciągu 3 dni.

 

Firefox oferuje nowe funkcje, m.in.: bardziej użyteczny system blokady ekranu, umożliwiający natychmiastowy dostęp do odtwarzacza muzyki i powiadomień, rozszerzoną funkcjonalność emaila do pracy z protokołem POP3 i ulepszoną klawiaturą. Zaawansowany Bluetooth umożliwia transfer wielu plików jednocześnie, a nowa galeria zdjęć jest bardziej funkcjonalna
i dostępna.

 

“Bardzo cieszymy się, że ZTE udostępnia kolejny model z systemem Firefox. Jest
to kontynuacja sukcesu ZTE Open.
” – mówi Dr. Li Gong, Mozilla COO. “ZTE Open C dostarcza niesamowitych wrażeń początkującym użytkownikom smartfonów.

 

My również jesteśmy  bardzo zadowoleni z faktu, że ZTE ponownie zdecydowało się
na premierę swojego modelu Open C na platformie eBay.
” – mówi John Lin, CEO eBay Greater China, “eBay, wraz ze swoimi 128 milionami aktywnych użytkowników na świecie idealnie nadaje się do promocji chińskich marek, takich jak ZTE, na rynku globalnym.