ZTE Open C, pierwszy smartfon z najnowszym systemem operacyjnym Firefox na platformie handlowej eBay

Tagi:

8 maja br. ZTE, jeden z pięciu największych producentów smartfonów na świecie, wprowadza do sprzedaży detalicznej pierwszy smartfon z najnowszym systemem operacyjnym Firefox. ZTE Open C będzie dostępny na platformie handlowej eBay.

 

Smartfon ZTE Open C będzie dostępny od dzisiaj na platformie handlowej eBay w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i na stronach Global Buying Hub internetowego serwisu zakupowego. Jest to jeden z pierwszych smartfonów wyposażonych w najnowszy system operacyjny Firefox. Smatfon wyróżnia się adaptacyjnym interfejsem i większą wydajnością gwarantującą doskonałe wrażenia z użytkowania.

ZTE Open C posiada 4-calowy ekran i dwurdzeniowy procesor Qualcomm™ o taktowaniu 1.2GHz na rdzeń, dzięki czemu można było zwiększyć jego wydajność i wzbogacić go o nowe funkcjonalności m.in.: o usługę rozszerzonych wiadomości tekstowych, nowe narzędzia multimedialne i nowy system sterowania gestami. ZTE Open C będzie dostępny
za 99,99 dolarów, dzięki czemu jest jednym z najlepszych smartfonów z zoptymalizowanym stosunkiem ceny do jakości sprzedawanym na portalu eBay w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosjii w ponad 20 europejskich krajów*.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczętej w ubiegłym roku współpracy z Mozillą i platformą eBay i dlatego po raz kolejny oferujemy użytkownikom telefonów na całym świecie nowy ZTE Open C.” – mówi Adam Zeng, CEO ZTE Mobile Devices. “ZTE będzie nadal rozwijać swoją szeroką gamę innowacyjnych urządzeń zgodnie z potrzebami użytkowników, którzy oczekują coraz wydajniejszych modeli w różnych przedziałach cenowych.

We wrześniu 2013, firma ZTE wraz z platformą eBay udostępniła klientom na całym świecie ZTE Open, jeden z pierwszych smartfonów z systemem Firefox. Pierwsza partia ZTE Open została wyprzedana w ciągu 3 dni.

 

Firefox oferuje nowe funkcje, m.in.: bardziej użyteczny system blokady ekranu, umożliwiający natychmiastowy dostęp do odtwarzacza muzyki i powiadomień, rozszerzoną funkcjonalność emaila do pracy z protokołem POP3 i ulepszoną klawiaturą. Zaawansowany Bluetooth umożliwia transfer wielu plików jednocześnie, a nowa galeria zdjęć jest bardziej funkcjonalna
i dostępna.

 

“Bardzo cieszymy się, że ZTE udostępnia kolejny model z systemem Firefox. Jest
to kontynuacja sukcesu ZTE Open.
” – mówi Dr. Li Gong, Mozilla COO. “ZTE Open C dostarcza niesamowitych wrażeń początkującym użytkownikom smartfonów.

 

My również jesteśmy  bardzo zadowoleni z faktu, że ZTE ponownie zdecydowało się
na premierę swojego modelu Open C na platformie eBay.
” – mówi John Lin, CEO eBay Greater China, “eBay, wraz ze swoimi 128 milionami aktywnych użytkowników na świecie idealnie nadaje się do promocji chińskich marek, takich jak ZTE, na rynku globalnym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu