Przejdź do treści

Wyjdź z domu – Jupik wzywa!

Tagi:

Pod hasłem „Wyjdź z domu – Jupik wzywa!” rusza telewizyjna kampania nowego Jupika bez konserwantów. „Jupik wzywa!” to także nowa platforma komunikacji marki.

Całkowicie nowa platforma komunikacji „Jupik wzywa” zachęca dzieci do naturalnej aktywności, zabaw na podwórku i ruchu na świeżym powietrzu. Nowa platforma związana jest z wprowadzeniem nowej receptury napojów Jupik – marka stawia na brak konserwantów i obniżoną kaloryczność. Te walory produktu podkreśla spot.

Reklama telewizyjna przygotowana w zgodzie z nową platformą komunikacyjną

podkreśla naturalność zabawy z przyjaciółmi i przedstawia nową recepturę

produktu. Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=6pdlA2JKTAw

Nowy Jupik jest o dzieciach, a jak dzieci, to zabawa, beztroska i naturalność. I taki jest nowy spot marki. Pokazujemy dziecięce zabawy na podwórku, zachęcając dzieci do beztroskiej, zdrowej zabawy w plenerze w towarzystwie naszego Jupika – napoju zdowego, bo bez konserwantów i ze znacznie obniżoną ilością kalorii – mówi Patrycja Giurko, Marketing Manager Hoop Polska.

Kampania potrwa od 5 maja do końca czerwca. Trzydziestosekundowy spot będzie emitowany w stacjach TVN, Polsat, TVP i kanałach tematycznych. Za platformę komunikacji i działania ATL odpowiedzialna jest agencja reklamowa full service Hand Made, za produkcję spotu Garaż Studio, media zakupił Havas Media.

Spot reklamowy nie jest jedyną aktywnością kampanii Jupika. Kompleksową obsługą mediów społecznościowych (Facebook i NK.pl) oraz działaniami PR zajęła się agencja OS3.

W ramach tych działań została całkowicie przebudowana strona www.jupik.pl i zrealizowana zgodnie ze strategią, opartą na content marketingu. Można na niej znaleźć inspirującą bazę pomysłów na zabawy na świeżym powietrzu, informacje produktowe oraz dział z poradami prowadzony przez ambasadora marki – Małgorzatę Ohme, psycholog i psychoterapeutkę dziecięcą i rodzinną oraz redaktor naczelną magazynu dla rodziców „GAGA”. Ponadto na stronie pojawi się zintegrowana aplikacja konkursowa. Głównym elementem serwisu jest wideo umożliwiające interakcję z bohaterami.

Ideą działań jest edukacja konsumentów, zachęcenie dzieci do naturalnej aktywności, zabawy w grupach oraz zwrócenie uwagi na nowego Jupika słodzonego stewią bez konserwantów.

Kampania została poprzedzona badaniami uwzględniającymi zachowania konsumenckie oraz trendy społeczne. Raport „Jupik wzywa” został zrealizowany przez MillwardBrown.