Przejdź do treści

XXV lat wolności gospodarczej w specjalnym wydaniu Spot On

Najnowszy, specjalny numer magazynu ekonomicznego Spot On można już ściągać na tablety. Wydany wyłącznie w języku angielskim w całości poświęcony jest przemianom jakie zaszły w Polskiej gospodarce przez ostanie 25 lat.

Nowy Spot On to zbiór felietonów i analiz odnoszących się ewolucji jaką przeszła polska gospodarka od ustroju centralnego do czasu obecnego. Autorami tekstów specjalnego wydania magazynu są osoby mocno związane z przemianami jakie zaszły w Polsce przez ostanie 25 lat, m.in. były premier Jan Krzysztof Bielecki, były minister gospodarki Jerzy Hausner czy obecny prezes Narodowego Banku Polski Marek Belka.

Było to najlepsze polskie ćwierćwiecze od kilkuset lat, w trakcie którego nasza gospodarka zaczęła – dzięki pracy, inwestycjom i napływowi kapitału – rozwijać się szybciej niż niemal wszystkie inne gospodarki europejskie, zauważa Krzysztof Bień redaktor naczelny  miesięcznika. Nowy Spot On w wersji angielskiej, daje sposobność, by przedstawić obcokrajowcom tę drogę i przedstawić Polskę jako nowoczesny i dynamicznie rozwijający się kraj.

Wydawcą magazynu jest działający przy Narodowym Banku Polski serwis ekonomiczny ObserwatorFinansowy.pl.

Nowy Spot On można już pobierać na tablety:

https://itunes.apple.com/pl/app/magazyn-spot-on/id664651934?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.nbp.spoton.android