Przejdź do treści

TradeAssistant, czyli handel pod kontrolą

Spółka InfiniteProgress, specjalizująca się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dla firm,  wprowadza na rynek nową aplikację skierowaną do przedstawicieli handlowych i ich menadżerów. TradeAssistant, bo tak brzmi jej nazwa,  ma ułatwić organizowanie czasu pracy przedstawiciela handlowego.

Praca przedstawiciela handlowego, ze względu na ilość wykonywanych zadań, planowanych ofert, obsługiwanych klientów wymaga wręcz doskonałego organizowania oraz zarządzania czasem pracy. Zapamiętanie ważnych informacji oraz wykonanie wszystkich ważnych czynności w krótkim czasie może być uciążliwe, TradeAssistant będzie w tym zakresie pomocny. Ta łatwa w obsłudze i przejrzysta aplikacja, za pomocą kilku istotnych funkcji doskonale sprawdzi się podczas pracy przedstawiciela handlowego…ale nie tylko.

Skorzysta na niej w równym stopniu manadżer handlowca, który bez problemu będzie mógł zaplanować zadania do wykonania, przypisać je do konkretnych kontrahentów oraz przygotować oferty złożone ze sprzedawanych produktów. Sam przedstawiciel będzie mógł wykorzystać podobne opcje aplikacji, tworząc sobie plan działania, na konkretne dni i miesiące.

Dzięki wprowadzonym danym do aplikacji zarówno pracownik, jak i przełożony mogą mieć stałą kontrolę nad wykonywanymi zleceniami, bez ryzyka, że cokolwiek zostanie pominięte.

Twórcy aplikacji umożliwiają jej bezpłatne przetestowanie oraz rozbudowanie o dodatkowe potrzebne funkcje.

Więcej informacji o TradeAssistant i jego funkcjonalności można znaleźć na stronie www.tradeassistant.pl

 

autor: Paulina Biernat, InfiniteProgress