Przejdź do treści

Alfavox w Klubie Outsourcingu

Tagi:

Alfavox został członkiem Klubu Outsourcingu, zrzeszającego podmioty i organizacje z branży outsourcingowej oraz jej bezpośredniego i pośredniego otoczenia.


Klub Outsourcingu to projekt Fundacji Pro Progressio, który służy wymianie wiedzy, konsultacji i networkingowi. Klub udostępnia swoim członkom raporty, wiedzę i benchmarki w wielu dziedzinach outsourcingu, dzięki czemu daje możliwość poszerzenia wiedzy branżowej oraz dotarcia do informacji o nowych projektach nearshoringowych i offshoringowych.

Zdecydowaliśmy się na przystąpienie do Klubu Outsourcingu, ponieważ członkostwo w Klubie daje firmom szerokie możliwości. Dzięki stałej współpracy z ludźmi z branży, dyskusjom, wymianie poglądów jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć potrzeby rynku i – tym samym – jeszcze lepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów – mówi Janusz Tomiczek, prezes Alfavox.

Dzięki współpracy członków Klubu Outsourcingu Alfavox ma dostęp do wiedzy z zakresu HR, Real Estate, nieruchomości, zarządzania projektami, zarządzania kadrami i płacami, windykacji, IT, prawa, logistyki i innych dziedzin outsourcingu.