Akcesoria i gadżety firmy Thrustmaster w ofercie sklepu redcoon.pl

Dobra gra zaciera granice fikcji. Przenosi gracza w nowy wymiar. Zaprasza w  nieznany świat przygód  i otwiera nowe możliwości. Dobra gra to również kompletne wyposażenie. To nie tylko konsola, czy komputer, ale również szereg dodatków, które przenoszą graczy w nowy wymiar rozrywki.

Sklep internetowy redcoon.pl zaprasza wszystkich pasjonatów gier do odkrycia produktów  firmy THRUSTMASTER specjalizującej się w urządzeniach przeznaczonych dla konsol i komputerów PC.

To wysokiej klasy akcesoria i gadżety, które są niezbędne do stworzenia komfortu i wygody grającego. Oferta sklepu redcoon.pl prezentuje się zachwycająco. Znajdziemy tu nie tylko klawiatury, myszy czy słuchawki, ale również wszelkiego typu kierownice z pedałami, dźwignie zmiany biegów, kokpity, joysticki czy pady.

THrustmaster8RSproduct-sequentialCiekawą propozycją jest Thrustmaster TH8 RS Shifter , czyli dźwignia zmiany biegów dla PC  i PS3. Jest to najnowsza propozycja w tym segmencie kontrolerów i stanowi dodatkowo uzupełnienie dla  kierownicy T500 RS. Satysfakcja z użytkowania gwarantowana! Zmianę biegów można dopasować tu w półautomacie, a samo urządzenie jest kompatybilne z większością gier, które  obsługują manualną zmianę  biegów. Podłączenie sprzętu również nie stanowi problemu, ponieważ  można je podpiąć na zwykłe złącze USB. Wysoka precyzja działania oraz solidna metalowa konstrukcja zapewniają komfort i zadowolenie gracza.

THR FOTOFerrari Vibration GT Cockpit Xbox - product 2 bkgdKolejnym urządzeniem wartym uwagi jest Thrustmaster TX Racing Wheel Ferrari 458- kierownica do XBox One PC Force-Feedback. To skalowana replika prawdziwej kierownicy Ferrari. Każdy gracz mający ją w swoich rękach ma możliwość doświadczyć emocji towarzyszących prawdziwym wyścigom. Rozwiązania, które prezentuje tu producent są typowe. To metalowa konstrukcja, dwie sekwencyjne manetki zmiany biegów i ogumienie. Urządzenie posiada dziesięć przycisków akcji i przełącznik, który umożliwia swobodne poruszanie się między dwoma trybami jazdy. Montaż również nie stanowi tu utrudnienia, bowiem solidny mechanizm mocowania dostosowany jest do wszelkiego rodzaju stołów i biurek. Frajda i ekstremalna jazda są już na wyciągnięcie ręki. Ci, którzy wolą samoloty również znajdą w ofercie sklepu coś dla siebie.

Thrustmaster Hotas Warthog Flight Stick to joystick klasy premium. Niesamowity jest fakt, że  to replika drążka z prawdziwego szturmowego myśliwca Fairchild A-10C „Warthog”. To joystick, bez którego walki powietrzne czy lądowania cross-wind nie będą już takie same. Unikatowy system magnetycznych sensorów 3D sprawia, że precyzja działań jest idealna. Wysoka rozdzielczość tego przetwornika daje ogromną możliwość jego ustawień, a solidna, ciężka podstawka zapobiega gwałtownemu przesuwaniu się joysticka.

To tylko niektóre ciekawe rozwiązania, które producent kusząco podsuwa pod nos graczy. Każdy gracz, który  ceni komfort, jakość i wygodę znajdzie tu rozwiązanie idealne dla siebie. Nie  czekaj. Poczuj moc wrażeń, przystąp do gry i postaw na THRUSTMASTER.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu