Przejdź do treści

Samsung G900 S5 w prezencie z Galaxy Gear w redcoon.pl

Długo czekaliśmy na ten model. Sklep  redcoon.pl ma już go w swojej ofercie z dodatkowym gratisem. Galaxy S5 to wyjątkowo solidny i funkcjonalny smartfon z niezliczoną gamą możliwości.

To elegancka forma, lekkość designu i kompaktowy kształt. Opływowa i cienka sylwetka sprawia, że jest poręczny i można go zabrać wszędzie. To smartfon, którego funkcje doskonale sprawdzą się podczas korzystania z przeróżnych aplikacji, multimediów lub podczas przeglądania stron internetowych. Czterordzeniowy procesor działający z częstotliwością 2,5 GHz zapewnia komfort obsługi i ułatwia pracę w trybie multitaskingu.

galaxys5Oparty na systemie Android 4.4.2 KitKat Galaxy S5 wyposażono w najnowszą technologię NFC, która umożliwia szybki kontakt z innymi i sprawną wymianę  plików. Technologia Bluetooth 4.0 pozwala na bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami elektronicznymi. W smartfon wbudowano czytnik linii papilarnych  za pomocą którego można odblokować urządzenie przeciągając palcem po przycisku Home. Producent wyposażył smartfona w przednią kamerę 2 MP, która usprawnia komfort rozmów na czacie lub w trybie wideokonferencji. Tylny aparat 16 MP posiada stabilizację obrazu i najszybszy na świecie autofokus, który pozwala na łapanie ostrości w 0,3 sekundy. Telefon świetnie sprawdza się nie tylko na wyjazdach, podczas których możemy utrwalać chwile na zdjęciach lub filmikach. To również idealny kompan dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Nie straszna mu górska wyprawa, jazda na rowerze, czy jogging. Telefon zda egzamin w każdych warunkach dzięki wodoszczelności i pyłoszczelności potwierdzonej certyfikatem IP67.

Galaxy Gear w prezencie!

Sklep redcoon.pl oferuje w zestawie ze smartfonem unikalny smartwatch Galaxy Gear. Jest to idealne  połączenie modnego zegarka z funkcjami telefonu. Galaxy gear  dzięki technologii Bluetooth 4.0 w łatwy sposób komunikuje się z innymi urządzeniami elektronicznymi BT. Ekran zegarka AMOLED poza podstawowymi danymi takimi jak godzina, data, temperatura wyświetla również  informacje o nowych połączeniach, wiadomościach, e-mailach a także alarmach. Urządzenie reaguje  na komendy głosowe związane z pisaniem wiadomości czy  tworzeniem nowych zdarzeń w kalendarzu. Funkcje Memographer i Voice Memo czynią ten sprzęt bardziej atrakcyjnym. Samsung G900 Galaxy S5 ze smartwatchem Galaxy Gear w prezencie tylko teraz w ofercie sklepu redcoon.pl.