Przejdź do treści

THULE PARTNEREM HERBALIFE TRIATHLON GDYNIA 2014

Firma Thule, wiodący producent bagażników i uchwytów rowerowych w Polsce i na świecie, została nowym partnerem Herbalife Triathlon Gdynia 2014. Umowa została zawarta na jeden rok z opcją przedłużenia na kolejne lata.

 

Thule to szwedzka firma specjalizująca się w produkcji bagażników i uchwytów rowerowych, ale w swojej ofercie ma również m.in. walizki rowerowe, wielofunkcyjne wózki dziecięce, przyczepki oraz foteliki rowerowe. Firma powstała w 1942 roku, a obecnie działa w ponad 50 krajach na świecie.

 

  • Herbalife Triathlon Gdynia to impreza, która wyznacza dziś kierunek rozwoju rynku triathlonowego w Polsce i tej części Europy. Dlatego z radością przyjęliśmy zaproszenie do współpracy – mówi Paweł Mazur, Sales and Marketing Manager Thule Poland. – Thule to marka, która promuje aktywny styl życia. W naszej bogatej ofercie mamy wiele praktycznych i funkcjonalnych produktów, również dla triathlonistów – dodaje Paweł Mazur.

 

  • Bardzo nas cieszy, że kolejna globalna marka dołączyła do grona sponsorów Herbalife Triathlon Gdynia 2014. To dla nas duże wyróżnienie i szansa na to, by wznieść się w tym roku na jeszcze wyższy poziom organizacyjny – mówi Piotr Netter, dyrektor zawodów.

 

Herbalife Triathlon Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 8-10 sierpnia 2014. W programie zawodów zaplanowane są zawody na dystansie długim (1,9 km pływania – 90 km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75 km – 20 km – 5 km).

 

Zapisy na dystans długi zostały już definitywnie zamknięte, ponieważ wyczerpał się limit 1500 uczestników. Zapisy na sprint nadal trwają.