Przejdź do treści

Nowy program sportowy Grupy Wirtualna Polska

Redakcja sportowa Grupy Wirtualna Polska startuje z programem „Sektor gości” – serią ekskluzywnych wywiadów wideo ze znanymi osobami świata sportu. Rozmowy prowadzone przez Michała Bugno dotyczyć będą nie tylko tematów sportowych, ale też pozasportowych pasji gości. Nie zabraknie też ciekawostek z ich życia prywatnego.

 

Dwa razy w miesiącu będziemy publikować rozmowy z najpopularniejszymi sportowcami, trenerami i innymi osobistościami świata sportu – mówi Rafał Miernik, Kierownik Działu Serwisów Sportowych – Jeśli chodzi o tematy sportowe, skoncentrujemy się wyłącznie na tych najważniejszych i najciekawszych. Postaramy się także przedstawić inne pasje naszych rozmówców, a w przypadku największych gwiazd, odsłonić kulisy ich życia prywatnego – dodaje.

 

Twórcy programu nie stawiają sobie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o miejsca realizacji wywiadów czy samych rozmówców. Nagrania będą realizowane w różnych lokalizacjach, także w plenerze. Goście będą występować indywidualnie i z bliskimi. Pierwszy odcinek programu został nagrany w ringu bokserskim Scout Fitness Club w Częstochowie.
W rozmowie udział wzięli legendarny pięściarz Andrzej Gołota, któremu towarzyszyła żona Mariola oraz znany bokser oraz promotor Marcin Najman i jego żona, Julita.

Państwo Gołotowie przylecieli do Polski na zaproszenie Marcina Najmana. Od początku było widać, że nasi goście darzą się olbrzymim szacunkiem i sympatią. Zaprosiliśmy ich do wspólnej rozmowy, która, mimo obecności kamer, przebiegała w niemal prywatnej atmosferze – mówi prowadzący program Michał Bugno.

Odcinek z pięściarzami i ich żonami został podzielony na pięć części. Pierwsze trzy dotyczą życia prywatnego rozmówców, dwa ostatnie to rozmowa przede wszystkim o boksie.

Andrzej Gołota opowiedział redakcji sportowej Grupy WP o swoich ekstremalnych pasjach – skokach spadochronowych i szybkiej jeździe na motocyklu. Mówił o znajomości z Wisławą Szymborską, grze na pianinie, czy udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Nie zabrakło też pytania
o przebój Kazika Staszewskiego, pt. „Andrzej Gołota”.

Marcin Najman zdradził redakcji, gdzie poznał żonę Julitę, ta zaś wyjawiła w rozmowie, jakim jest mężem i jak radzi sobie z wychowywaniem niespełna 1,5-rocznej córeczki, Weroniki. Pięściarz z Częstochowy mówił także o swojej książce „Jerzy Kulej – Mój Mistrz”, która ukaże się w czerwcu.

To szczera i otwarta rozmowa, także na trudne tematy, m.in. polityczne aspiracje Tomasza Adamka, przegrane walki Gołoty o mistrzostwo świata wagi ciężkiej, nagłe opuszczenie ringu w trakcie pojedynku z Mikiem Tysonem, czy ostra awantura po pierwszej walce z Riddickiem Bowe. – mówi Bugno.

Nowy program dostępny będzie w serwisie sport.wp.pl i na platformie wideo portalu, WP.TV.