Przejdź do treści

Świeża inicjatywa również w redcoon.pl!

Zmiany?! Czemu nie. Wiosna to najlepszy czas na działanie. Nowe plany i pomysły czekają tylko na Wasz ruch. Tak. Teraz Twoja kolej. Masz za dużo w pasie? Nie czekaj na cud- zadbaj o linię! Właściwa dieta i ćwiczenia  tylko Ci w tym pomogą. W garażu stoi zakurzony rower?

Zaplanuj ciekawą wycieczkę  i postaw na aktywność. A może wymarzył Ci się zielnik na balkonie? Nic  prostszego- zrób to sam. Podejmij świeżą inicjatywę , znajdź  inspirację  w redcoon.pl, gdzie  Zelmer namawia i zachęca do działania. Zobacz produkty objęte akcją:

http://www.redcoon.pl/b5789-ZELMER_c08070000-Drobne-AGD

Zasady są proste. Wystarczy dokonać zakupu produktów promocyjnych za minimum 79 zł w dniach od 04.04.2013r. do 30.05.2014r.; zachować oryginał dokumentu potwierdzającego zakup; odwiedzić stronę konkursową www.swiezainicjatywazelmer.pl, lub aplikację na fb/ecogotowanie; wpisać stworzony przez siebie tekst i opcjonalnie wgrać zdjęcie, które jest odpowiedzią na zadanie konkursowe pt. „Moja Świeża Inicjatywa to…” (maksymalnie 360 znaków) do odpowiedniego pola wyświetlonego na Stronie Konkursowej lub aplikacji na facebook.com/ecogotowanie formularza elektronicznego. Szczegóły w regulaminie akcji:

http://www.redcoon.pl/res/File/2014/04/regulamin-swieza-inicjatywa-zelmer.pdf

„Świeża inicjatywa” to promocja idealna dla każdego z nas. Zachętą jest nie tylko impuls do zmian, ale również mnóstwo interesujących nagród ufundowanych przez firmę Zelmer. To nie tylko nagrody pieniężne w wysokości 5000zł, ale również szereg innych praktycznych i ciekawych nagród: rowery, kosze piknikowe, grille, garnki itd. Nie zwlekaj,  przystąp do akcji już teraz! Nagrody czekają

Grafika-konkursowa-775pix