Przejdź do treści

AutoMapa i Targeo.pl udostępniają nowe mapy 2014

Nowe obwodnice wielu miast w Polsce, nowy odcinek Trasy Średnicowej, aktualizacje planów organizacji ruchu i nowe dane wspomagające wyznaczanie tras w oparciu o aktualną sytuację drogową. Nowe dane mapowe już dostępne dla wszystkich wersji AutoMapy i w serwisie Targeo.pl! 

 

Do użytkowników AutoMapy i serwisu Targeo.pl trafiły najnowsze, tegoroczne mapy Polski i Europy oznaczone symbolem 1402. Stanowią one najświeższy obraz sytuacji drogowej zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Najnowsza, opracowana przez przez Geosystems mapa Polski, to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 638 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku wybudowane odcinki drogowe takie jak obwodnice Hrubieszowa, Biłgoraja, Mielca, Lubawy Radomia i Opalenicy. Udostępniony został także nowy odcinek obwodnicy Leżajska oraz obwodnice trzech miejscowości na remontowanej drodze 747. W najnowszych mapach znalazły się również: nowy odcinek Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach, odcinek trasy S3 Międzyrzecz – Gorzów Wlkp oraz odcinek trasy S11 na wschód od Poznania.

 

W aktualnych mapach znajduje się wiele nowych odcinków dróg, które są w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie do nawigacji nastąpi automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych, w chwili faktycznego oddania ich do użytku.

 

Od ponad 11 lat AutoMapa cieszy się największą i najdokładniejszą bazą Użytecznych Punktów (POI) codziennie aktualizowanych poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników skupionych wokół portalu Miplo.pl. Wraz z najnowszą aktualizacją map, liczba Użytecznych Punktów dostępnych w AutoMapie osiągnęła poziom blisko 685 tysięcy.

 

Użytkownikom programu AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostały najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez lidera światowego rynku map – firmę NAVTEQ. Dane te mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.