Przejdź do treści

Słuchawki FREESTYLE™ i SOUNDTRUE™ czyli nowe oblicze Bose®

Firma Bose wprowadza na rynek trzy modele słuchawek, które łączą legendarną jakość Bose z nowym stylem marki. Słuchawki douszne FreeStyle™, słuchawki nauszne SoundTrue™ i słuchawki wokółuszne SoundTrue™ zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu tego, co najlepsze: głębokiego i czystego dźwięku, wyjątkowej wygody i wytrzymałości, a teraz również większej liczby wzorów i kolorów.

 

Słuchawki douszne FreeStyle™ oraz słuchawki nauszne i wokółuszne SoundTrue™ wyposażone zostały w strukturę akustyczną Bose® TriPort® zastosowaną w poprzednich modelach, która zapewnia głębokie basy, czysto brzmiące wysokie tony oraz płynne, wierne odtwarzanie wokalu i instrumentów. Technologia TriPort® eliminuje potrzebę sztucznego wzmacniania basów, dzięki temu muzyka — każdego rodzaju — brzmi tak, jak powinna: naturalnie, realistycznie i zgodnie z nagraniem.

 

„Przez ponad 30 lat prowadziliśmy badania związane ze słuchawkami, podczas których przyświecał nam jeden cel: oferowanie klientom większego komfortu użytkowania” — powiedział Sean Garrett, vice president Bose Noise Reduction Technology Group. „Obecnie uznana marka Bose zyskała nowe oblicze, co stanowi kolejny rozdział w historii słuchawek Bose. Przykładamy równie wielką wagę do kolorów, dopasowania i wykończenia, jak wcześniej do technologii audio, tak aby słuchawki SoundTrue i słuchawki FreeStyle były dostosowane do potrzeb naszych klientów. Wystarczy je założyć i wybrać playlistę, by przekonać się o tym osobiście”.

 

Słuchawki FreeStyle™ i słuchawki SoundTrue™ są wyposażone w kablowy pilot i mikrofon, który jest kompatybilny z większością modeli iPhone®, iPad® i iPod®, dzięki czemu użytkownik może prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk oraz z łatwością przełączać się pomiędzy rozmowami a odtwarzaniem muzyki i innych treści dostępnych na urządzeniu mobilnym. W zestawie znajduje się również dopasowany kolorystycznie futerał zapewniający dodatkową ochronę słuchawek podczas podróży.