Przejdź do treści

Limitowana edycja zapalniczek BIC z komiksami Andrzeja Mleczki

Firma BIC, producent wysokiej jakości zapalniczek krzemieniowych i elektrycznych o najwyższych standardach bezpieczeństwa, wprowadza na rynek limitowaną i stylową edycję zapalniczek z niepowtarzalnymi rysunkami Andrzeja Mleczki, rysownika słynącego z prac satyrycznych.

 

Limitowana seria zapalniczek BIC z nowymi komiksami Andrzeja Mleczki na półkach sklepowych pojawi się już w kwietniu. Polski karykaturzysta jest jak zwykle w świetnej formie, czyniąc tym samym z zapalniczki niepowtarzalny, kolekcjonerski i oryginalny gadżet. W nowej edycji znajdzie się aż dwanaście nowych rysunków znanego rysownika.

 

Pierwsza zapalniczka BIC została wprowadzona na rynek ponad 40 lat temu. Dziś BIC jest liderem w sprzedaży markowych, bezpiecznych zapalniczek – każda z nich przechodzi ponad 50 indywidualnych, automatycznych kontroli i spełnia lub przekracza wymagania określone w międzynarodowej normie bezpieczeństwa ISO 9994.

 

Na nieziemskich lotów humor i niepowtarzalną kreskę Andrzeja Mleczki zawsze można liczyć. Tak samo jak na niezawodne zapalniczki BIC, które gwarantują 3 000 identycznych płomieni od pierwszego do ostatniego odpalenia. Warto zauważyć, że oferta ma charakter limitowany – zapalniczki BIC z dwunastoma nowymi rysunkami Andrzeja Mleczki będą dostępne tylko przez krótki okres, do wyczerpania zapasów.