Przejdź do treści

Zuma Compact do aparatów hybrydowych

Impakt, dystrybutor marki Tamrac w Polsce wprowadził do oferty torbę na aparat – Zuma Compact. Poręczna torba pomieści aparat hybrydowy wraz z obiektywem, dodatkowy obiektyw oraz lampę. Szereg przemyślanych rozwiązań ułatwia przenoszenie i organizację akcesoriów fotograficznych.

Od momentu pojawienia się na rynku pierwszych aparatów hybrydowych (bezlusterkowych) zainteresowanie nimi nie słabnie. Oferując wiele zaawansowanych funkcji fotograficznych, pełną manualną kontrolę i system wymiennej optyki coraz częściej zastępują tradycyjne lustrzanki.

Rozwój rynku aparatów hybrydowych spowodował wzrost sprzedaży akcesoriów przeznaczonych dla tego typu aparatów. W odpowiedzi na potrzeby klientów Tamrac, amerykański producent akcesoriów dla fotografów wprowadził do sprzedaży niewielkich gabarytów torbę, przeznaczoną dla aparatów hybrydowych.

Zuma Compact została zaprojektowana w celu zapewnienia łatwego i szybkiego dostępu do aparatu bezlustrowego. W środku głównej, wyłożonej pianką komory użytkownik znajdzie dwie regulowane przegrody podtrzymujące aparat z dołączonym obiektywem, drugi, a nawet trzeci obiektyw oraz lampę błyskową.

Wewnątrz przedniej kieszeni znajdują się dwie siatkowe kieszenie Windowpane Mesh, w sam raz na karty pamięci i baterie. Dodatkowe kieszenie pomieszczą przedmioty osobiste, np. telefon, długopisy lub mały notatnik. Siatkowa kieszeń na wewnętrznym panelu umożliwia przechowywanie drobnych przedmiotów w widocznym miejscu, które są zawsze pod ręką.

Z tyłu torby znajduje się otwarta kieszeń na instrukcję lub mapę. Regulowany pas na ramię wraz z rączką sprawiają, że ta poręczna i funkcjonalna torba jest bardzo wygodna w noszeniu, a co najważniejsze jest lekka i nie zajmuje dużo miejsca.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 119 zł.