Przejdź do treści

Gwiazdy na otwarciu butiku TOMAOTOMO

31 marca w warszawskim C.H. Plac Unii odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego butiku TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak. Pojawiły się na nim gwiazdy, które doskonale znają i cenią twórczość projektanta.

Nowe, strategiczne miejsce na modowej mapie stolicy, to odpowiedź na dynamicznie rosnące zainteresowanie marką TOMAOTOMO. Od genialnego debiutu podczas łódzkiego Fashion Week w 2011 roku projektant zdążył już sobie zaskarbić uznanie i zaufanie wielu gwiazd oraz stylistów. Na otwarciu butiku pojawiły się m.in.: w kreacjach TOMAOTOMO – Weronika Książkiewicz (muza TOMAOTOMO, w sukience i kurtce TOMAOTOMO), Anita Sokołowska (w kurtce i spódnicy TOMAOTOMO), Izabella Łukomska-Pyżalska (w topie i spódnicy TOMAOTOMO) oraz Natalia Siwiec (w sukience TOMAOTOMO). Ponadto na wydarzeniu nie zabrakło też: Grażyny Wolszczak, Aleksandry Kisio, Marty Kielczyk, Ewy Wojciechowskiej, Moniki Mrozowskiej, Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, Ilony Felicjańskiej, Ewy Szabatin i Joanny Jabłczyńskiej.

Oryginalne i charyzmatyczne kreacje Tomasza można już obejrzeć, przymierzyć i zakupić na w butiku w C.H. Plac Unii przy ul. Puławskiej 2.

Oprócz salonu w Warszawie produkty TOMAOTOMO można kupić również w Jolli we wrocławskim Sky Tower, a także w Internecie, w sklepach www.shrwm.pl oraz www.mostrami.pl.