Przejdź do treści

Nowa propozycja aranżacji mieszkania od firmy Classen

Tagi:

W sypialni, w salonie lub w biurowej sali konferencyjnej, czyli wszędzie tam, gdzie nie powinno być nudno… Nowoczesny system naścienny firmy Classen to możliwość aranżacji wnętrza w nietypowy sposób. Poza funkcją estetyczną, system stanowi zabezpieczenie ścian przed uszkodzeniami, jednocześnie wyrównując je optycznie. Nowa propozycja renomowanego producenta podłóg i drzwi kierowana jest do osób, pragnących wyjść poza schematy i konwenanse. 

 

Najnowsza oferta firmy Classen to nowoczesny system montażu okleinowanych płyt MDF z wypełnieniem typu plaster miodu. Płyty mocuje się do ściany za pomocą taśmy dwustronnej i kleju, zachowując odpowiednie odległości między nimi. Powstała w ten sposób przestrzeń może zostać wypełniona przez tzw. „światło” ściany lub aluminiowymi listwami.

 

– Czasy, kiedy malowaliśmy w pomieszczeniu cztery ściany w jednym kolorze minęły już dawno. Zgodnie z najnowszymi trendami, wyróżniamy dziś jedną ze ścian, pokrywając ją innym, zwykle ciemniejszym odcieniem. Aby aranżację takiego wnętrza uczynić jeszcze ciekawszą, proponujemy zastosowanie tzw. systemu naściennego, czyli płyt w okleinach w niemal dowolnym dekorze. Tak zaaranżowane pomieszczenie stanie się bardziej przytulne, ale zyska też „pazur”, którego nie wydobędzie z niego nawet najciekawszy kolor farby – mówi Anna Lipus, kierownik marketingu i reklamy, Classen.

 

System naścienny to nie tylko designerski element pomieszczenia. Dwustronne płyty dodatkowo zabezpieczają ściany przed uszkodzeniami i otarciami oraz pozwalają wyrównać istniejące na nich krzywizny. Płyty w ramach systemu dostępne są w dwóch rozmiarach: 600×600 mm i 900×900 mm. Produkowane są w kolorystyce dostosowanej do podłóg i drzwi producenta.

W zależności od wybranego dekoru, płyty mogą stanowić tło dla telewizora wieszanego na ścianie, umożliwiając ponadto estetyczne ukrycie jego okablowania. W sypialniach z kolei system sprawdzi się np. na ścianie, przy której ustawiamy łóżko. Innym sposobem jest podkreślenie ciekawych elementów wyposażenia, np. domowej galerii zdjęć czy obrazów lub stworzenie miejsca na wieszaki w przedpokoju.

 

System sprawdzi się również w salach konferencyjnych i szkoleniowych, a także w innych pomieszczeniach biurowych, w tym w sekretariacie czy recepcji.

 

– Naszą nową propozycję zaprezentowaliśmy podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. W Poznaniu przedstawiliśmy również nowości w ramach standardowej stolarki drzwiowej, drzwi inwestycyjnych (przeciwpożarowych, obiektowych), a także nowe okleiny skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. System naścienny wzbudził jednak największe zainteresowanie wśród odwiedzających nas klientów – dodaje Anna Lipus.

 

Cena systemu: od 129 do 229 zł brutto/zestaw (4 szt.)