Przejdź do treści

ROYAL AD PARTNEREM NOBLE CONCIERGE

Do sieci Royal Ad dołączył serwis Noble Concierge – nobleconcierge.pl. Na podstawie umowy zawartej między stronami, Royal Ad został przedstawicielem partnera na rynku agencyjnym i sieciowym. Tym samym oferta sieci powiększyła się o kolejne możliwości reklamowe, docierające do potwierdzonej grupy konsumentów dóbr luksusowych.

Noble Concierge to spółka należąca do grupy kapitałowej Getin Noble Bank, oferująca pakiet luksusowych możliwości. W jego skład wchodzi serwis informacyjny, łączący w sobie funkcje prestiżowych usług doradczych, assistance oraz concierge. Użytkownicy programu  to potwierdzeni, aktywni konsumenci rynku produktów premium – osoby zamożne i opiniotwórcze, właściciele firm i członkowie zarządów.

Royal Ad umożliwia swoim klientom reklamę w serwisach partnera, oraz obecność w wysyłanych materiałach (Newsletter, Biuletyn). Wszystkie treści charakteryzują się najwyższą jakością edytorską i graficzną oraz trafiają do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców Noble Concierge.
To wyjątkowa propozycja uzupełniająca dotychczasową ofertę sieci, opierającą się na rozwiązaniach promocyjnych, docierających precyzyjnie do konsumentów dóbr luksusowych.

 

Royal Ad to sieć reklamowa skupiająca luksusowe witryny internetowe, docierające do potwierdzonych konsumentów dóbr luksusowych. Firma zapewnia kompleksowe rozwiązania marketingowe – głównie w obszarze reklamy online (display, mailing, mobile), jak również  oferuje działania promocyjne w wybranych tytułach prasowych oraz reklamę niestandardową podczas elitarnych wydarzeń, jak gale biznesu i sztuki.