Startuje wiosenna ramówka kanału Polo TV

Tagi:

Najważniejszą nowością wiosennej oferty kanału będzie II edycja talent show „Disco Star”. Na antenie stacji pojawią się także nowe serie najpopularniejszych programów: „Profesorre Top Lalala”, „Kuchnia polowa”, „Disco Polo Premiery”, „Top 20”.

22 marca o godz. 18.00 na antenie Polo TV wyemitowany zostanie pierwszy odcinek drugiej edycji popularnego talent show „Disco Star”, w którym biorą udział młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę dyskotekową i taneczną. Gospodarzem programu jest Marcin Miller, lider zespołu Boys. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Shazza, Paweł Jasionowski z zespołu Masters i Radosław Liszewski z zespołu Weekend. W ciągu 12 tygodni widzowie będą obserwować narodziny nowej muzycznej gwiazdy. 31 maja podczas finału na żywo w głosowaniu SMS-owym wybiorą zwycięzcę II serii „Disco Star”.

Premierowe 12 odcinków talent show zobaczyć będzie można na antenie Polo TV w każdą sobotę o godz. 18.00. Powtórki nadawane będą w niedziele o godz. 18.00 i we wtorki o godz. 21.00. Drugą serię zakończy odcinek „The Best Off”, który zostanie wyemitowany 7 czerwca.

Oprócz „Disco Star” na antenie Polo TV obejrzeć będzie można 48 odcinków programu „Disco Star Kulisy”, w których prezentowane są sylwetki uczestników, informacje o zasadach głosowania, a także materiały dodatkowe. Program prowadzą Maciej Smoliński i Edyta Folwarska, dziennikarka „Super Expressu”. Emisje odcinków: w poniedziałki 4 premierowe odcinki o godz. 13.00, 14.00, 15.00 i 16.00, powtórki – od wtorku do piątku o godz. 13.00, 14.00, 15.00, 16.00.

22 marca o godz. 19.45 rozpocznie się emisja II serii programu satyrycznego „Profesorre Topla Lala”. To autorski program Marcina Siegieńczuka, jednego z czołowych artystów muzyki tanecznej. Prowadzący wyjaśnia sens tekstów piosenek disco polo, dowodząc, że w prostym na pozór tekście kryje się często głęboka myśl. Premierowe odcinki „Profesorre Topla Lala” emitowane będą w sobotnie wieczory. Powtórki programu zobaczyć będzie można w niedzielę o 17:45.

 

Kontynuowany będzie także program „Kuchnia polowa”. Premiera II serii na antenie Polo TV odbędzie się 24 marca (poniedziałek) o godz. 17.45. Tak jak do tej pory Elwira Mejk będzie przygotowywać ulubione dania wspólnie ze swoimi gośćmi. Nowością będzie ucztowanie w plenerze. Prowadząca zaprosi na tradycyjną polską majówkę, na której zaserwuje m.in. potrawy z grilla. Powtórki „Kuchni polowej” emitowane będą we wtorki o 10.10, czwartki o 14.10 oraz niedzielę o 15.15.

 

W soboty o 15.15 widzowie zobaczą nową edycję „Top 20”, czyli program dokumentujący najważniejsze wydarzenia z branży disco i dance (powtórki: niedziela 17.00 i czwartek 21.00). Wiosenną ramówkę wzbogaci ponadto kolejna seria „Disco Polo Premiery”, w której zaprezentowane zostaną materiały making off z najnowszych produkcji teledyskowych oraz premiery klipów takich grup jak Weekend, After Party i Coolers. Program będzie emitowany w każdy wtorek o godz. 17.15.  Powtórki oglądać będzie można w środy o godz. 10.10 oraz w niedziele o 21.05.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu