Aneta Ogrodniczek nowym prezesem EcoCar

Aneta Ogrodniczek objęła stanowisko Prezesa Zarządu Spółki EcoCar. Do jej zadań należy opracowanie i wdrożenie nowego modelu biznesowego, który zapewni firmie stały rozwój oraz zwiększenie udziałów na rynku przewozów taksówek w Warszawie, a w dłuższej perspektywie rozpoczęcie działalności w innych miastach w Polsce.

Aneta Ogrodniczek odpowiada między innymi za przygotowanie planu inwestycyjnego związanego z zakupem nowej floty samochodów oraz wdrożeniem unikalnego na skalę krajową systemu informatycznego do obsługi klientów. Dodatkowo Pani Prezes sprawuje nadzór nad procesem pozyskiwania kluczowych kontrahentów oraz partnerów biznesowych, jak również koordynuje realizację działań marketingowych i PR.

Nowa szefowa stołecznej firmy taksówkarskiej jest absolwentką Ekonomii Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Posiada 9-letnie doświadczenie w obszarze usług dla biznesu. Specjalizuje się w restrukturyzacji podmiotów z różnych branż (m.in. taksówkarskiej, hotelarskiej czy sektora publicznego) , tworzeniu strategii rozwoju, realizacji projektów dla kluczowych klientów oraz audytach wewnętrznych. Obsługiwała także projekty związane z programami pomocowymi dla gmin ze środków unijnych, jak również wdrażała strategie rozwoju gmin czy programów współpracy z lokalnymi organizacjami pozarządowymi. Zanim trafiła do EcoCar, piastowała stanowisko Dyrektora Generalnego w Sawa Taxi i była odpowiedzialna za stworzenie Polskiej Sieci Taxi obejmującej swoim zasięgiem cały kraj.

EcoCar jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm taksówkowych w Warszawie, która dysponuje własną, jednorodną i w całości licencjonowaną flotą samochodów. Spółka posiada szeroką ofertę usług dedykowanych zarówno dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również dużych firm i korporacji. Gwarantuje komfort i bezpieczeństwo ich realizacji według najwyższych europejskich standardów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu