Przejdź do treści

Słoiczki Holle – pierwsze smaki dla maluszka – nowe Danie BIO dynia + ziemniaki + kurczak

Tagi:

Holle to marka, która od lat specjalizuje się w wytwarzaniu ekologicznych produktów dla niemowląt i dzieci. W Polsce znana jest przede wszystkim z najwyższej jakości ekologicznego mleka modyfikowanego oraz BIO kaszek dla najmłodszych. Na półkach sklepowych mamy mogą też znaleźć szeroką gamę słoiczków z gotowymi daniami dla swoich pociech. Dzisiaj marka przedstawia: nowy BIO Słoiczek dynia, ziemniaki z kurczakiem.

To produkt idealny dla maluchów po 4 miesiącu, które przestały być karmione piersią, a których mamy chcą powoli wprowadzać do jadłospisu nowe produkty. Lekkostrawna, warzywno-mięsna kompozycja polecana jest także dla starszych dzieci jako pierwszy krok na drodze do spożywania dań domowych. Wszystkie produkty Holle pochodzą z upraw biodynamicznych z uwzględnieniem najsurowszych norm oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod produkcji, gwarantujących zachowanie jak największej zawartości witamin i składników odżywczych. Pestycydy i nawozy w gospodarstwach, dostarczających produkty do dań Holle są surowo zabronione – warzywa i owoce rosną powoli, a ich dojrzewanie nie jest przyspieszane. Mięso natomiast pochodzi z niemieckiego projektu ,,Brat kogut”, który szczególnie dba o warunki hodowli drobiu. Warto wspomnieć także, że danie Holle nie posiada w swym składzie cukrów, soli ani glutenu. Wszystkie te rygorystyczne normy przestrzegane są po to,  by dostarczać maluszkom produkty najwyższej jakości.

Holle BIO dynia, ziemniaki z kurczakiem to danie zarówno smaczne, jak i pożywne. Sycąca dynia i ziemniaki dodają maluchowi mnóstwo witamin i energii, a dodatek kurczaka uzupełni jadłospis o białko zwierzęce. Wygodny i poręczny 190 gramowy słoiczek można zabrać na spacerek i otworzyć zawsze wtedy, kiedy maluch nagle zgłodnieje. Jego zawartość uzupełni zapasy energii i sprawi, że z ochotą wróci do zabawy.