Przejdź do treści

Marketing – to proste!

Tagi:

Platforma Lightblue powstała po to, aby działania marketingowe czynić łatwiejszymi i bardziej skutecznymi. Lightblue oferuje wiele korzyści, których nie ma w popularnych serwisach ze zleceniami, m.in. analizę potrzeb marketingowych przedsiębiorcy, e-learning z zakresu marketingu, kreator zamówień oraz kreator umów handlowych. Jak dotąd, większość podobnych polskich portali oferowała głównie możliwość dodawania zleceń i kontakt między stronami – Lightblue daje znacznie więcej (m.in. wirtualny pokój pracy czy e-giełdę inspiracji).

Celem Lightblue jest pomoc firmom z sektora MŚP w korzystaniu z profesjonalnych usług marketingowych, które poza wysoką jakością będą jednocześnie dostosowane do ścisłych potrzeb indywidualnych firmy. Stąd Lightblue ma w sobie takie moduły jak e-learning lub analiza potrzeb marketingowych. Ponadto platforma skupia freelancerów, niewielkie agencje oraz ich klientów, a także gwarantuje pomoc prawną (gotowe umowy handlowe).

Aplikacja przyda się zatem zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, niemającym własnych działów marketingu, jak i agencjom oraz freelancerom szukającym zleceń. Dla tych pierwszych Lightblue będzie przede wszystkim doradcą marketingowym i pośrednikiem między nim a wykonawcą, a ponadto dostarczy wiedzy i inspiracji. Natomiast dla wykonawców Lightblue oferuje zlecenia z zakresu: reklamy, CI, stron internetowych oraz projektowania. Ponadto daje im pole do popisu: wykonawcy mogą prezentować swoje portfolio oraz kreować wizytówkę, na którą składa się również ocena wystawiana przez zleceniodawców.

Platforma jest już dostępna w sieci (www.platforma.light-blue.eu). Do końca marca abonament dla wykonawców stanowi 1/3 ceny docelowej (dla zleceniodawców dostęp jest całkowicie darmowy).

O ile obecnie zlecenia w Lightblue dotyczą czterech produktów marketingowych, o tyle w przyszłości ten zakres rozszerzy się o kolejne. E-learning i aktualności będziemy na bieżąco aktualizować, aby użytkownik mógł czerpać wartościową wiedzę.

Więcej: www.platforma.light-blue.eu

Lightblue Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Indigo Crush – platforma do obsługi nowoczesnych procesów marketingowych”

belka