Przejdź do treści

Mariusz Kurzac dyrektorem generalnym w Cenatorium

Mariusz Kurzac dołączył do zespołu spółki Cenatorium – pierwszego w Polsce komercyjnego dostawcy aktualnych danych o transakcjach na rynku nieruchomości. Będzie on zajmował nowo utworzone stanowisko dyrektora generalnego.

Mariusz Kurzac jest doświadczonym ekspertem związanym z sektorem finansowym od dwudziestu lat. Przez ponad pięć lat był prezesem ING Lease Polska, a ostatnio w Pionie Korporacyjnej Sieci Sprzedaży w ING Banku Śląskim piastował też stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu. Wcześniej, od 2006 roku, był członkiem zarządu i równocześnie dyrektorem marketingu i sprzedaży ING Lease.

Od kwietnia 2003 odpowiadał za znaczną część bankowości korporacyjnej w BRE Banku, jako dyrektor Departamentu Bankowości Dużych Przedsiębiorstw. Do końca stycznia 2006 r. członek rady nadzorczej Rheinhyp – BRE Bank Hipoteczny (obecnie m-Bank Hipoteczny).

Kurzac jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej. W czasie studiów odbył roczny staż w Dresdner Banku (Osnabrueck, Brema), a po studiach został zatrudniony w BNP Dresdner Bank w Warszawie.